Paranoya (sivas)

paranoya biralemde tekrar çıkmalı mı ?

• Toplam oy veren
    68
abi harikasınız yaa...ama bakn gene sölüyorm annem görse kalpten giderdi..gerçi hoş her sabah buna benzer bi manzarayla karşılaşıyo ama sizinki harbi doğal afet...
imzaları unutmayın 8)

ne imzası yaa nieki sadece indirlecek kayıtlar hakkında bilgi yazıo biri ilk demomuz diğeri canlı performansımız altı üstü 2 demo ya 5 olsaydı !!!!!

ewt arkadaslar..gerek nokia nın sitesinde,yarışmada,yarışmaya konulan parçada vs..bass gitarist EMRE'nin adı geçicek..ben sadece çaldım..az birşey kendi yorumumu kattım parçaya..çünki paranoyanın bass gitaristi EMRE dir..yanlış anlaşılma olmasın..

heeyy heyyy şarkı çok iyi olmuş kutlarım sizi ;) , canavar çıkmış sesin satan_ baya bir şaştım tabi senden bu tarz bir şey ... o_0 seni iron'cı seni (bunu hakaret olarak al) :LOL:
fakat birazdaha sert bir şarkı bekliyordum sanırım beklentim yattı ...
yinede bu az vakit içinde bu nu yapmanız gerçekten saygı duyulacak bir konudur bravo ...
hepinizi kutlarım

sivastan ne yiğidolar çıkarmışta haberimiz olmazmış

odanın bugünkü halinden izlenimler aktarıyorum :) dün o halde olduğuna inanmak çok zor şuanda! derlenmiş toplanmış... açıkçası şaşılacak derecede düzgün!!!!!!!! helal olsun eraya diiyorum ve sunduğu seçeneklerden hiçbirini yapmam gerekmediğini sizler aracılığı ile duyuruyorum.şayet öyle birşey olsa da söylediklerini yapamazdım. ortada olan şeylere fazla söz etmemek lazım öhö! öhö! utandım :oops:

odanın bugünkü halinden izlenimler aktarıyorum dün o halde olduğuna inanmak çok zor şuanda! derlenmiş toplanmış... açıkçası şaşılacak derecede düzgün!!!!!!!! helal olsun eraya diiyorum ve sunduğu seçeneklerden hiçbirini yapmam gerekmediğini sizler aracılığı ile duyuruyorum.şayet öyle birşey olsa da söylediklerini yapamazdım. ortada olan şeylere fazla söz etmemek lazım öhö! öhö! utandım

bu mesajı yazan benimdir! fakat teknoloji özürlülüğü zaman zmaan bende de oluyor!!!!! sayın eraya bir cevaptı !!!!
:roll: :oops:

hakettiğiniz yere geleceksiniz bence ama ilk iş ordan kurtulun :D parçanızı nokiadan dinledim harika faworim sizsiniz başarılar...

bu arada canlı performansınız süper indirip seyrettim :LOL:

tutankamoon demiş ki:
nokiasupersound da başarılar.C.Ü. yü en iyi şekilde temsil edeceğinize inanıyorum.Elinizden geleni yapın.Tekrar başarılar.... :twisted: :twisted: 8)

dileklerin için çok teşekkürler ama c.ü yü temsil etmek istemiyoruz sebepte bu güne kadar onların hiçbir desteğini görmememizdir bu grup herşeyi tamamen kendi imkanları çerçewesinde gerçekleştirdi 3 yıl boyunca aralıksız olarak rock kulübünü etkinleştirmek istedik ama herdefasında kawga ederek odasını terkettik hamfendinin (o kadın )..
siwasta bu imkansızlıklar içinde boğulurken en azından okulun bizi desteklemesi gerekmezmiydi. okulun pop birimi diye bir kömürlüğü war( morg gibi bir yer )biz orda sürekli uğraşarak bişeyler yapmaya çalıştık ama onlar geçen senenin ilk dönemi boyunca o kömürlğü bile bize çok gördüler orayı kapattılar mezun olan öğrenciler gitar falan çalmışta oranın başını boş bırakırsanız olacağı buydu (güzelim usd fender stratocaster i we usd fender cazz bass ı çaldılar gerçi hiç üzülmedim nemden aletler mahfolmuştu bana hayat kurtarmışlar gibi geldi) öğrenci girişi yasaktı bu bahar şenliklerinde okulun kendi öğrencisini ne kadar desteklediğini herkes gördü okuldaki bütün amatör grupları ne halde bıraktılar kiminin konserini yarıda kestiler kiminin repertuarını azalttılar kimini gün boyunca boşluk warken saat 12 de sahneye çıkarttılar....wallaaa bize önümüzdeki okul döneminde yardım falan etmesinler sadece köstek olmasınlar yeter zaten o kadar ilgililer ki eminim okulda bu kadar etkin bir grubun olduğunun farkında bile değillerdir :evil: bilmeyenler için üniversitenin müziği ne kadar desteklediğini üstüne basa basa tekrar söölemek istiyorum :LOL:

valla sinan harfi harfine doğru sölüyon...c.ü. çoğu öğrenci yada çoğu kişi diyim başka şeler benmsemiş..yararlı şeylere geleceği olan şeylere dönüp bakmamış bile bu bnm şahsi düşüncem tabii..
ben lise öğrencisiym henüz ama orayla içiçeyim ve bukadar alakasız insanı bi arada görmedim..
yaa burda bi grup kurulmuş dön bi bak aynı okuldasın aynı havayı soludun gelecekleri var çocukların sağına soluna anlat destek çık ama Y.O.K...
sizin için elimden gelen herşeyi yapıcam...sonunu düşünmeden yapıcam..olumlu yada olumsuz zarar görcem yada faydalancam...hiç önemi y.o.k.. herşeyi sizin için yapmaya hazırım..

bu yazdıklarm hakaret ..vs. deildi kendi gördüğüm düşündüğüm şelerdi.. ;)

misskoRn demiş ki:
valla sinan harfi harfine doğru sölüyon...c.ü. çoğu öğrenci yada çoğu kişi diyim başka şeler benmsemiş..yararlı şeylere geleceği olan şeylere dönüp bakmamış bile bu bnm şahsi düşüncem tabii..
ben lise öğrencisiym henüz ama orayla içiçeyim ve bukadar alakasız insanı bi arada görmedim..
yaa burda bi grup kurulmuş dön bi bak aynı okuldasın aynı havayı soludun gelecekleri var çocukların sağına soluna anlat destek çık ama Y.O.K...
sizin için elimden gelen herşeyi yapıcam...sonunu düşünmeden yapıcam..olumlu yada olumsuz zarar görcem yada faydalancam...hiç önemi y.o.k.. herşeyi sizin için yapmaya hazırım..

bu yazdıklarm hakaret ..vs. deildi kendi gördüğüm düşündüğüm şelerdi.. ;)

çok teşekkür ederim inan okul sadece senin uğraştığın kadar uğraşsaydı bu okulda 2-3 tane değil 10 tane rock grubu olurdu :D

parça süper olmuş emeği geçen herkeze tebriklerimi sunuyorum..
ama umarım devamı da gelir
hadi istanbula gelin artık
pınar! ne zaman gelcek bu adamlar istanbula sana inanıyorum..

bu arada..
nokiasupersound'a ilk ona kaldınız taktirde canlı performans sergileme olayı nerde ne zaman olcak?

yani ben ilk onda yer alıcağınıza inanıyorum her türlü tek korkum sinanın teli koparması :p

aman aman nazar değmesinde

bide ödüllü nasıl değerlendiriceksiniz bakem?
amma soru soruyorum yaw!

Geri