Paranoya (sivas)

paranoya biralemde tekrar çıkmalı mı ?

• Toplam oy veren
    68
arkadaslar yeni parcanızı henüz indirdim daha dinlemeye fırsat olmadı.en kısa zamnda dinler yorum yazarım size bu arada hepinizi özledim kendinize ii davranın parcalara devam bos durmayın. gelecek sizin :evil: :twisted: :evil: :twisted:

ben de bi sivaslı olarak (her ne kadar 7 senedir gelemesem de)
acayip mutlu oldum sivas'ta böyle şeylerin yapılmaya başlanmasına :D

"vazgectim kendimden" kaydını dinledim fena olmamış hatta başarılı!...

ama eminim çok duyduğunuz bişidir yine de söylemeden edemicem
ya vokalin sesi diyorum, hani çok benziyo yaw koray'a
umarım kendine has bi tarz yaratabilir..

bu arada sivas'ı çooooooook ösledim :!:

Stajdan vakit buldukça bol bol çalışmaktayım..nasılmı???stüdyoya gidiyorum,burdan 1,2 arkadaşla takıloruz...aynı zamanda sizi çok özledim desem yalan olur:),,,nerenizi özliim lan???
neyse geyik 1 yana fena diilama sivasa dönüş daha iyi olacak gibi...
hepinize saygılar görüşürüz...Pınarcııım seni beklemekteyim hayatım izmir de...2 hafta sora beraberiz güzelim...seni seviyor ve öpüyorum...
Paranoyayla kalın,taviz vermeyin!!!

Forum sayfalarınızı baya bi okudum....
Hakkaten sivas gibi bi şehirde harika işler çıkarmışsınız....
Bizde denizli gibi küçük bi şehirde müzik yapmaya çalışıyoruz,ama anladığım ve tahmin ettiğim kadarıyla pek çok küçük şehirden daha iyi imkanlara sahip sivas...
Ama kesinlikle çok güzel bi iş çıkarmışsınız...
Tebrikler...

Satan_Inside demiş ki:
Stajdan vakit buldukça bol bol çalışmaktayım..nasılmı???stüdyoya gidiyorum,burdan 1,2 arkadaşla takıloruz...aynı zamanda sizi çok özledim desem yalan olur:),,,nerenizi özliim lan???
hepinize saygılar görüşürüz...Pınarcııım seni beklemekteyim hayatım izmir de...2 hafta sora beraberiz güzelim...seni seviyor ve öpüyorum...

:oops: deniz...güneş...biz... merak etme mükemmel olan bu karışımı fazla bekletecek değilim canım... ama istirham ederim çünkü ben seviyorum... muck

unnamed_x demiş ki:
Forum sayfalarınızı baya bi okudum....
Hakkaten sivas gibi bi şehirde harika işler çıkarmışsınız....
Bizde denizli gibi küçük bi şehirde müzik yapmaya çalışıyoruz,ama anladığım ve tahmin ettiğim kadarıyla pek çok küçük şehirden daha iyi imkanlara sahip sivas...
Ama kesinlikle çok güzel bi iş çıkarmışsınız...
Tebrikler...

çok teşekkür ederiz siwasta bu müziği yapmak gerçekten çok zor burda hiç bir imkan yok herşeyi kendimiz yapmaya çalışıoz size nss ta başarılar dilerim parçanız gayet güzeldi.. kolay gelsin

Queen_of_the_BlooD demiş ki:
Satan_Inside demiş ki:

:oops: deniz...güneş...biz... merak etme mükemmel olan bu karışımı fazla bekletecek değilim canım... ama istirham ederim çünkü ben seviyorum... muck
ulan deniz,güneş ve siz üçgenine hava kuvvetleriyle anlaşıp uçaktan balıklama atlayıp da sinirlerinizi bozmazsam bana da çakma feo demesinler!!!
kambersiz düğün, bensiz izmir olmazzzz!!!!
severim sizi ben!!!!:D

__witch__ demiş ki:

wokalistimiz değişti adamım wazgeçtim kendimden i gruptan ayrılan kadirin sesiyle dinlediniz

yeni wokalist erayın söylediği parçaları bendeki linklerde indirebilirsin :D

teşekkürler kib...

siz şimdi hepiniz başka başka yerlerde bir sürü çalışıp sonra sivasta bi patlama yaşıcaksınız dimii? yani en azından ben öyle umut ediyorum. ne oldu şimdi peki biralemde çıkıo musunuz eylülden sonra?

arkadaşlar PARANOYA 'nın bass gitaristi resmen eğitim fakültesi müzik öğretmenliği 2. sınıf öğrencisi EMRAH YILMAZ 'dır

biz emraha çok güweniyoruz grup için en iyisi emrah olacaktır

PARANOYA nın yeni kadrosu : :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

wokal-elektro ritm gitar : eray

elektro solo gitar : sinan

bass gitar : emrah

dawul : feo

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

hoşgeldin emrahcım :D güzel oldu bu yaa. grup toplandı yeniden.şimdi bi an önce provalara başlayıp birbirimize ısınmamız lazım.
bu arada pınar ya da eray en kısa zamanda bana bi şekilde ulaşın.kont yok bende arıyamıyorum.
hepinizi seviyorum.
saygılar!!!!

bu arada bi açıklama yapayım nokiasupersound için bizide galiba çekecekler feo haberin olsun seni arayacaklar ama bizi nası biraraya getirecekler onu bilmiyorum paranoya dream tv ye çıkabilir millet haberiniz olaaaaa

s_i__n demiş ki:
__witch__ demiş ki:

wokalistimiz değişti adamım wazgeçtim kendimden i gruptan ayrılan kadirin sesiyle dinlediniz

yeni wokalist erayın söylediği parçaları bendeki linklerde indirebilirsin :D

teşekkürler kib...

şimdi dinledim yeni vokalisti ve şarkıları
güzel olmuş tebrikler :D

valla arkadaşlar çok yoğun bir döneme giriyorum ayın 1. günü itibari ile nasıl yaparız nasıl ederiz bilmiyorum ve şu an yazlıktayım telefonda kontör de yok. feocum sana ulaşmam gerşekten zor. siz bana bir şekilde ulaşırsanız sevinirim... bu arada Dream Tv olayı nedir?

Queen_of_the_BlooD demiş ki:
valla arkadaşlar çok yoğun bir döneme giriyorum ayın 1. günü itibari ile nasıl yaparız nasıl ederiz bilmiyorum ve şu an yazlıktayım telefonda kontör de yok. feocum sana ulaşmam gerşekten zor. siz bana bir şekilde ulaşırsanız sevinirim... bu arada Dream Tv olayı nedir?

dream tv deki grup tanıtımlarında istanbul gruplarının tanıtımı bitmiş.ve şimdi anadolu gruplarıyla çekim yapmak için yola çıkmış elemanlar.ve büyük bir ihtimalle bizimle de bir çekim yapacaklar :D

sen çeneni kapatta biran ewwel siwasa gel başlıyalım yeni parçalara yawaş yawaş ehehehe feooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

s_i__n demiş ki:
sen çeneni kapatta biran ewwel siwasa gel başlıyalım yeni parçalara yawaş yawaş ehehehe feooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
la tamam olm gelecez dur iki dakka sabret. hele bi akrabaları bi ziyaret edek. iki el öpek de para kazanak olm :D

Geri