Paranoya (sivas)

paranoya biralemde tekrar çıkmalı mı ?

• Toplam oy veren
    68
castelynsar demiş ki:
misskoRn demiş ki:
bende sivastan serin slmlar gönderiyorum 8)
sinan dediiin yeri buldum..mütişbirmekan...azda oranın yaparız reklamını..

feo nezaman geliyon ya?

ya bişi dicem erayın sesini ben niye teoman a benzetiyom :?
kadir zaten malum koray candemirin sivas versiyonu 8)
[/b]

birkaç gün sonra sivastayım :D ayrıca abartmayalım lütfen erayın sesi teomana filan benzemiyo benzeyemez de!!! :D kırarım kafasını!!! yok öyle teoman filan. yadırgarım ben öyle şeyleri!!! :D
cicim ben salı günü ankara yolcusuyum :(
başka bahara artık 8)
eraya ne kızıyon len bana kız kır kafamı ben benzettim sesini
ama kurtulamassın a giriş yaparken benziyo ses yaa
iice dikkat edersek alakası yok normalde vesaire vesaire ,
ne gevezeyim ben..
saçmaladım...

erayın sesi kimseye benzemiyo uleyyynnnnnnnnnn ehüühüehüüehüü

ya millet burda kafayı yememek elde değil baksanıza forma neler yazıyorum hadi gelin artık beaa kafayı yedik burda artık yapacak hiçbişi yok sfenks ile ew arasında gidiiiip geliyorum gelinde artık anfiyle ew arasında yol tepelim bu konu hakkında başka hiçbirşey söylemiycem :D :LOL: hadi herkese byy

şimdi milleeet bi açıklama yapıom iyi dinleyin eheheh

paranoya ramazandan sonra biralemde tekrar çıkacak her cumartesi eğlencemiz kaldığı yerden dewam edecek

giriş 2.5 ytl

70 lik arjantin 5 ytl

bu fiyatlar ramazandan sonraki 6 ay dewam edecek
(orçun anketi sil artık adamım gerek kalmadı )

s_i__n demiş ki:
erayın sesi kimseye benzemiyo uleyyynnnnnnnnnn ehüühüehüüehüü

ya millet burda kafayı yememek elde değil baksanıza forma neler yazıyorum hadi gelin artık beaa kafayı yedik burda artık yapacak hiçbişi yok sfenks ile ew arasında gidiiiip geliyorum gelinde artık anfiyle ew arasında yol tepelim bu konu hakkında başka hiçbirşey söylemiycem :D :LOL: hadi herkese byy
ben bu ağzımı bidaa acmıcam :evil:

selam paranoyaaaaa nasılsınız?uzun zamandır uğramıyodum siteye bi hareketlilk gördüm:)nabersizniz bakalım,sizlere yine yeni sorular sormak isterdim ama kahretsin şuan fethiyede tatildeyim:p

ofhh hala uyuyamadım ya :(
sinan black istiyooossss :D
şöle sağlam bikaç black yada death parçası çalında kopalım ya gerçi black çalınan yerde ortamda black metal ortamı olmalı makyajlı suratlar kopuk tipler kusmuklar fln :)
ya pardon burası sivastı abarttık biraz :)
bakalım programlar neler göstercek bize nese loww sfenks cd clupta buluşuruz loww bugün gelirim biraz uyuduktan sonra :)
bikaç BURZUM :evil: ve DİMMU BORGİR :evil: daha dinleyelim bakalım uyuyabilcez mi :)
herkese iyi çalışmalar..
Black and death is god :twisted:

paranoyass demiş ki:
arkidişlerrr şimdi sizler nerelerdesiniz;sivasta yenı konser çalışmaları yoktur sanırım.herkes tatılde olsa gerek?

feo we ben siwastayız erayla emrahta 25 ağustostan sonra gelirler artık belki ramazandan önce 1 weya 2 program yapılabilir yeni konserde ne zaman olur bilemem ama şuan için herhangi bir konser düşünmüyoz :D

satanonfire demiş ki:
ofhh hala uyuyamadım ya :(
sinan black istiyooossss :D
şöle sağlam bikaç black yada death parçası çalında kopalım ya gerçi black çalınan yerde ortamda black metal ortamı olmalı makyajlı suratlar kopuk tipler kusmuklar fln :)
ya pardon burası sivastı abarttık biraz :)
bakalım programlar neler göstercek bize nese loww sfenks cd clupta buluşuruz loww bugün gelirim biraz uyuduktan sonra :)
bikaç BURZUM :evil: ve DİMMU BORGİR :evil: daha dinleyelim bakalım uyuyabilcez mi :)
herkese iyi çalışmalar..
Black and death is god :twisted:

delimidir nedir ehehe :D

ulan senin için bitane black çalacaz inşallah ama bak in flames çalınca kafayı gözü parçalayacaksın :twisted:

arkadaşlar öncelikle geciktiğim için özür dilemek isterim...sonralıkla mail im hack lenmiştir...sinancım ve bana ulaşmak isteyen diğer arkadaşlar pm olarak küfür yazın yada sadece mail derhal size yeni mail adresimi göndereyim...
hepinizi çok özledim 28 ağustos ta ordayım bi bokluk çıkmazsa...

ev arkadaşım bizim bi stajer var grupları varmış bi baksana dedi öölesine açtım forumu..bu kadar iyi olabileceğiniz hiç aklıma gelmemişti doğrusu..izmirde dinlediğimiz çoğu gruptan daha iyisiniz..rasgele arkadaşlar...

Geri