Paranoya (sivas)

paranoya biralemde tekrar çıkmalı mı ?

• Toplam oy veren
    68
ulan bu hafta sonu ne alkollü geçti öyle yav offf saat kaç oldu haala ayılamadım... can doğum günün tekrar kutlu olsun kardeş....

Orkocum yeniden çok teşekkür ederim

Harbiden bende daha kendime gelemedım. AYrıca burnum kıpkırmızı olmus ben böle arazi dersinin...

sayın grup üyeleri programlarda daha fasla metallica istiorus, ses sistemi teknik olrk ifade edemediimis bicimde uyumsuzluk yapıo sanki soundcheckte problem olmus gibi...
mekan küçük gelio baslar fasla gelio gibi gibi..
kolay gelsinn

birde şarkı ricamıs olsun...
çilekeş&manga - senin gibi
harika bi cover efenim duymak isteris sizden..
bide 50. sayfa istiorus, egerki 50 nin ilk msjysa vatana millete hayırlı olsun:D

Laaaaaaan Radar Live Fest e görevliyiz galiba :D
marilyn manson ile tanışacaz abawwwwwwwwww :D

paranoyayı da sölerim mansona derim böle böle sivasta bi grup var gel sivasa gör :p

satanonfire demiş ki:
Laaaaaaan Radar Live Fest e görevliyiz galiba :D
marilyn manson ile tanışacaz abawwwwwwwwww :D

paranoyayı da sölerim mansona derim böle böle sivasta bi grup var gel sivasa gör :p

abi sen ciddimisin görevli felan? üüüüü bende görmek istiyorum manson amcayı.(dükkan'a tıkılıp kalıcam yine a.q)

niaaaaaa! getirin abi :LOL: artık geldiğinde millet elindeki kalemleri haç şekli yapar manson amcaya :LOL:

abi teoman konserini izleyen varmıydı aranızda? ya adamın sahne performansı süper. sesde öyle...

tabi paranoya'da süper ;)

sokayım teomana yaw allahın artisti dayamışlar sample ları midileri efectleri :D

mansonla kanka olcam :D evet ciddiyim tabi ben bu işler için varım yaa sokayım jeolojiye:D

Geri