Paranoya (sivas)

paranoya biralemde tekrar çıkmalı mı ?

• Toplam oy veren
    68
sewgili paranoya fanları bizler sivastayız geldik ve burdayız bizimle sorunu olan arkadaşları bi haberdar edelim dedik.İstedikleri zaman istedikleri yerde istedikleri şekilde oluruz....

kopisk demiş ki:
sewgili paranoya fanları bizler sivastayız geldik ve burdayız bizimle sorunu olan arkadaşları bi haberdar edelim dedik.İstedikleri zaman istedikleri yerde istedikleri şekilde oluruz....

senin başka işin yokmu arkadaşım varsa bizle sorunun bende sivastayım yerim yurdum bellidir gel yanıma neyi halletmek istiyorsan halledelim kimsenin bu forumu kirletmeye hakkı yoktur.

slm

yaf seviyorum bu grupu ilk konserlerini hatırlıyom bea:Dbe bagırmısdı solist:Dyou tubeda var hatta ama gercenten sivasta baska ayakta kalan grup yok daha iyi yerlerde olmayı hak ediyosunuz.inslh olursunz

s_i__n demiş ki:
nbr koray uğraştığımız şeylere bak burda herkes kabadayı bilirsin eheh nasılsın

Yaf takmayın bu çekemez insanları. Siz müziğinize bakın. Bu gibi tiplerin olması aslında iyi bişey. Sizin başarınızı gödterir.

Ben de Muş'a öpretmen olaraktan atandım. Kapandım gitarıma. Tek sosyal hayatım bu işte :p

yaa sen şimdi eraymısın :D ne kadar iyi bende yasemin ankara dan ama siwasta bulundum 2007 yılında eski çekocuyum ben:( ama şimdi ankarada kalmaya karar werdim yol yakınken biraalemde sizi çok izledim ben yaa walla sen cici birisin yaa :) :D bindik bi alamete gideyosss kıyamete amaniiinnn haa :p walla sivasta böle bi grup olabileceği aklıma gelmemişti dedim allahın siwsında ne arasın :roll: ama yanii tamamsınız öyle gezinirkende denk geldim bişiler yazarım dedim üyelik lazımmış walla üşenmedim üye bile oldum :? 8O :D :p ;) eraysan sen eğer yolun açık ben biliyorum walla :) :D kib eray..

allahın sivası??? ilginç bi tabirmiş...tmm çoğu yönden kısıtlı bi şehir olduğu doğru ama bak işte böle bi grup çıkmış o ALLAHIN SİVASINDAN..böle nitelendirilmesi yanlış die düşünüorm..biçok insan war o büyük şehir denen yerlerden çıkıolarda hayatları bişeye benzemio..yada okadar olanakları olup da bişi yapamıolar...çok büyük bi sivassever deilim ama ne olursa olsun böle konuşulması yanlış die düşünüorm...!!!!

jaSMiine_06 demiş ki:
yaa sen şimdi eraymısın :D ne kadar iyi bende yasemin ankara dan ama siwasta bulundum 2007 yılında eski çekocuyum ben:( ama şimdi ankarada kalmaya karar werdim yol yakınken biraalemde sizi çok izledim ben yaa walla sen cici birisin yaa :) :D bindik bi alamete gideyosss kıyamete amaniiinnn haa :p walla sivasta böle bi grup olabileceği aklıma gelmemişti dedim allahın siwsında ne arasın :roll: ama yanii tamamsınız öyle gezinirkende denk geldim bişiler yazarım dedim üyelik lazımmış walla üşenmedim üye bile oldum :? 8O :D :p ;) eraysan sen eğer yolun açık ben biliyorum walla :) :D kib eray..

eray gruptan ayrıldı :(

anlıyorum ama ben kötü niyetli dememiştim ki zaten o lafı :)arkadaşlarrr!! :?belki tabirim biraz yanlış olmuş olabilir ama bnm de söylemeye çalıştığım aynı şeyler yani cidden küçük kısıtlı bi yerde bu kadar ii performans walla bnde siwatayken çok beğenmiştim :):) eray:( çıkmış demek ki
orko da çıkmış şimdi gördüm hihih feo sinan kalmış nese allahtan onlara bişi olmamış :D :D :D :D :D

anladım ama ben öyle kötü niyetli değilim walla hehe :D :D :p belirttim ben bunu zaten hehe nese ama ben dedim ya paranoyayı dinlemeye gidiodum siwstayken tanıyorum onları bi yorum yazayım dedim :? :p :D erayı da buldum bulmuşken yazayım dedim öle bişi yane benimkisi herkese başarılaarr :!: :!: :!: :) :)

Geri