Betrayal (Thrash Metal) - Ankara

anti-social demiş ki:
çağlar harbi ne pis bir adammışsın sen :D

ne zamandır "betrayal'la bir konser versek la" diyordum kısmet pazaraymış. buradan anlıyoruz ki betrayal davulcu ve bassçı buldu zıpkın kibin fişşek kibin bonba kibin bir a takımında daha...kısacası betrayal ağızları yüzleri kırmaya* mı geliyor ne? ( çok pis gaz veririm, forumlarda yaşıyorum, derülpüdölften geri kalmam)

*zikmeye
Cok pis aldım gazını Ben de artızlik yapacam ama fınal tatılındeyım sınav yok o hafta.Walla gordugum kadarıyla derudolp ezer senı:)Bu arada MındCrıme la konsere cıkacagım ıcın cok heycanlıyım :LOL: T.I.R.T Desıgn gururla sunar =)

Mike demiş ki:
o kadar küfrettim çıkmayın karşıma dedim ayrıldım gruptan...bi de utanmadan bizle aynı konsere çıkıyorsunuz...kaç kere diyeceğim ben ayrıldığım gruptaki insanlarla dost kalamam :):) neyse bu seferlik görmezlikten geliyorum...
bu arada bu msjı gormemısım yoksa korktugumdan deıl yanı 8) ya anıla yapma bunu kaldıramaz :) şişko yu da sahnede vurup öcümüzü alıcas kımseye yar etmem seni :LOL:

bloodstain demiş ki:
metaldaze2fj6.jpg

ahahahahaha olm cok sevdıgım arkadaşlarımla aynı sahnede olmak bana aşırı mutluluk verecek ogun orayı yakalım hep bırlıkte

( selah abi zerhoş olanakadar içek ogun BAFRA POWER la bırlıkte :LOL: )

Bronx demiş ki:
DoomHammer demiş ki:
Oralardayım işallah! Yardırın!!!

Tüm tayfaya selam.Bassçı arkadaşı dikkatle izliycez...

:D olm ne gareziniz var adam kasılır çalamaz öyle yaparsanız.Tanere bakın bol bol poz versin :LOL:

Olsun olsun şimdiden gevşek bırakmamak lağzım :LOL:

Tayfa!! Bafralılar!!! (SONS OF GONDOR AND ROHAN MY BROTHERS!!! gibi oldu yüssüklerin efendisinden heueh)

İleriki konserlerde görüşmek üzere biz bizeydik gitarının tonuna hasta kaldım berkin :LOL: :LOL: :LOL:

Olsun olsun...Önü açıktır grubun daha gaz daha bodos!

Scott_Columbus demiş ki:
tormentor213 demiş ki:
anti-social demiş ki:
black king'i kaydedin de millet şarkı dinlesin aslan parçaları :)
işallah yazın kaydetcez kısmet:)Bugun baya zıctık konserde verdıgmız rahatsızlıktan dolayı ozur dılerız onumuzdekı maclara bakıcaz:)
Mesajımı gösterdiler mi sana Berkin?
KREATOR yoksa Ben de Yokum

emre kardesim ben senin msjını okudum ama yine de çok şey kaçırdığını söylemeliyim... umarım bundan sonra ankarada olur konserlerimize gelirsin.

Geri