Tansiyon 12.8

Evet arkadaslar bi konser haberi vermek istiyorum.

Tarih : 27 Ocak

Yer : Ankara Anatolia Showland

''KURBAN'' & ''Tansiyon 12,8'' Konseri.

Herkezi bekleriz.

Hepinizi Öbdüm gıdıkdan.. :p

DuMaNiST-HaLiMiZ-DuMaN demiş ki:

Herkezi bekleriz.

ohhhh yeahhh super bi konser olcak arkadaslarr kacırmayın herkesi bekliyoruzz ... :p

arkadaşlar tansiyon çığ gibi büyüyor bu konserde bunun bir kanıtıdır kurban gibi bi grubun geri donusunu tansiyonla beraber aynı sahnede paylaşıyor...

Kesinlikle kacmıyacak bir konser arkadaşlar hepiniz gelin hatta orada tansiyon diye bi pankart acalım orada buluşalım gidip pogo yapalım beraber:D

Kurbanın toplanmasıda ayrı güzel bi haber 2006 nın en güzel haberiydi bence...tansiyonla beraber aynı sahneyi paylaşmalarıda 2007 nin en güsel haberi olur bnce:D

Konserde hepinize başarılar arkadaşlar...

27 Ocakda ''Kurban'' ve ''Tansiyon 12,8'' Konserinin cok başarılı gececegine inanıyorum herkez gibi bende oradayım.

Tansiyon 12,8 in 27 ocakdaki konserinde yalnız bırakmıcam cnk yalnızlık paylaşılmaz mahyuahua :D mcx

DuMaNiST-HaLiMiZ-DuMaN demiş ki:

Herkezi bekleriz.

insanin bölee bi manejeri olunca bölee büyük isimlerle konserle oluyo...Olmaya'da devam edicek...Burdan TASİYON12,8 e konserde başarılar diliyorum kurban öncesi dağtın ortalığı...Böle bi konsere Tansiyonu ayarlağı içinde eşim studio_adan_zye'ye teşekkür ediyorum...
HADİ TANSİYON 12,8 COŞALIM COŞALIM COŞALIM

ehehe herşeyden önce siz dostlarımıza ve bize bu uzun yolda eşlik eden her işimize koşan aile dostumuz olan menajerimize ve onun karısına cidden teşekkürü bir borç biliriz....

ayrıca 27 ocakta da bizleri yanlız bırakmayacağınız için teşekkür ederiz...

saygılar!!!

bu konserde yer almamızı sağlayan tüm hastalığına rağmen genede bizi yanlız bırakmayıp bize bu konseri ayarlayan menajerimiz APO ya çok teşekkür ederiz!!!

SENİ SEVİYORUZ!!!

kvnc_bas demiş ki:
27 Ocakda ''Kurban'' ve ''Tansiyon 12,8'' Konserinin cok başarılı gececegine inanıyorum herkez gibi bende oradayım.

Tansiyon 12,8 in o 27 ocakda tomyster'i olarak elimden geleni yapmaya calısacagım.Gerek sound gerekse ekipmanlarla ilgili herşeyi gayet güzel olacak cünkü daha yenibirleşen bir grub olan kurban ilk konserinde ankaraya geliyor ve tansiyonla cıkıyor.bunu baz alarsak anatolia dolargaliba ve bizde buna gore hazırlandık..

evet kıvanç geliyorsa bende geliyorum zep olarak :p

Öhöm sıra bende :p

''Apo'' Cum grubumun bitanecik ''menejeri''ne cok cok tesekkür ediyorum okadar karda kışda bizim için koşdurdu.

Onu hep Tansiyon 12.8 ailesinde görmek istedigimizi birkere daha dile getiriyorum.

Ayrıca ''Kurban'' konserini ankaraya taşıdıgı için daha daha büyük teşekkür ediyorum.

Saygılar :)

Kurban ve Tansiyon 12.8 Ankaranın en iyi konserlerinden biri olacagına inanıyorum.
bu konseri Tansiyon 12,8 Grubuna ayarlıyan sayın managerleri apoyada cok tesekkür edeiyoruz

Geri