Tansiyon 12.8

Bence bu başlık altında o bundan iy ibu bundan kötü diye yorum yapmayı bırakın arkadaslar.Kurban veya Tansiyon 12,8 2 side TÜRK ROCK.rica ediyorum grup üyeleride bunu istemiyordur eminim.

Evet arkadaslar sizi cok özledim cok seviyoruz :D cok güzel haberler geliyor.Kurban ve Tansiyon 12,8 orayı inleteceklerdir eminim.Bu grubun herseyine bayılıyorum Fatihine , Serhatına , Cecosuna , Cagrısına , Atakanına , menejerine (ismini bilmiyorum :() hepinizi cok seviyorum Tansiyon ailesi cok iyi işler yapacak eminim eminim eminim...............

başarılar sizleri seviyorum :)

''Kurban'' & ''Tansiyon 12,8'' Konseri

Kurbanın birleşmesinin ardındından Ankarada ilksahnesinde bizimle birlikde calmayı kabul ettigi için onlara sevgilerimiz iletiyoruz.

Yer : Anatolia Showland / Ankara / Balgat

Saat : 20 : 00 kapı açılış

Fiyat : 17 YTL

Yaş sınırı : Yok

Stüdyo ' A dan Z ' ye katkılarıyla gercekleşecek bir konser.

abi fatih konsere gelcemde ben fakirim biliosun :D 17 millonum olsa :bilmem euheuh( burda igneleme yapıorum eski basscınız olarak beni beleşe sokun kızdırmayın beni :deli ) nese bakalım zamanım uyuşursa bu sefer gelmeye çalışcam :icelim

kızılaya bi çıkıyoruz herkez kurbanın alt grubu olarak sahneye çıkacaz diyor kime ianancaz ablamdık artık bukadar grup mu kurbanın alt grubu nese size başarılar arkadaşlar konserde

Serhatcım tebrik ederim mert şimdi söledi umarım sizin açıınzdan iiii geçer.Hade bakalım görelim sizi. bi de sizin anatolianrock'ta forum war mıydı yaaa.!!!!:D

Arkadaşlar birden cok alt grup alt grup olucak tansiyon yan grup olucak...

sıkıysa gecin lem karşıma pogoda yıkarım olm alayınısı sıkıysa bizim arka bahceye gelin:D

Sizler adına çok sevindiğimi her fırsatta söylüyorum burayada yazıyım dedim... Gerçekte sizin için çok güzel bir fırsat bu kimbilir kaç kişi dinleyecek o gün sizi ;) Sizede bu yakışır dostlarım... Parçalayın o sahneyi ;)

konserın gusel olcagına emınımm gusel bı organızasyon tansıyon adına cok sefındımm sızı cok sefıyorum ısmırde olmasaydım kesın gelırdım konsere ...hepinize basarılar diliyorum ;) :D

Serhat ne kadar tipin punkçıda olsa konserde bana en çok gazı sen verdin,sesim kesikliğina(hastalık) ve grupla sadece 2 gunbulunmama rağmen konser de beni çok iyi motive ettin.Keşke seyircilerin hepsi senin gibi olsaydi:D

Geri