Tansiyon 12.8

''Kurban'' & ''Tansiyon 12,8'' Konseri

Kurbanın birleşmesinin ardındından Ankarada ilk sahnesinde bizimle birlikde calmayı kabul ettigi için onlara sevgilerimiz iletiyoruz.

Yer : Anatolia Showland / Ankara / Balgat

Saat : 20 : 00 kapı açılış

Fiyat : 17 YTL

Yaş sınırı : Yok

Stüdyo ' A dan Z ' ye katkılarıyla gercekleşecek bir konser.

27 sinde güzel bi Rock keyfi cekecegiz.. :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead

Hepinizi öbdüm gıdıkdan

Coi TD

fatıh ve serhat kardeslerım 27 sindeki konserde ortalığı yıkmazsanız serhatı sahneye senide davulla yıkarım oracıkta :LOL: :LOL: :LOL: ben kadroyu hazırladım olum costurun bizi hepınızı seviyorum görüsmek üzere kardeslerım

abi siz bilet fiyatını 17 ytl diye açıkladınız biletix 22 ytlye satıyor peki biz bu bileti 17 ytlye nerden alıcaz bilgilendidriseniz sevinirim

Arkadasım zaten biletixde yazıyordu biletler 25 ine kadar 17 ytl dir sonra 22.5 YTL olacakdır diye.

GİŞELERDE BİLET KALMAMIŞDIR İNDİRİMLİ BİLET İSTEYEN BANA PM ATSIN LÜTFEN.

sonunda büyük gün geldi...bugün istanbul kurbanla buluşcak....peki yarın :!: KURBAN&TANSİYON12,8 ortalığı yakıp yıkıcak...hepinizi yürekten destekliyor başarılar diliyorum dostlarım bu akşam son studyo'da dağıtmak üzere...yolumuz açık olsun...

bu gün bütün gün konurda bilet satan arkadaşlarıma konserde başarılar :D yarın bende orda olcam :D ulem bi bedava vermediniz ya bileti alacaınız olsun zaten fakirim :D (taşlama yaptım :p ) hadi neyse başarılar :icelim bu arada bana park yeri ayırın anatolyada ferrarim sokakda kalmasın :p

arkadaşlar konserlerimiz devam ediyoo...

3şubat2007 c.tesi ıf bardayız....herkesi bekleriz...

3ubat22222copy1cl0.jpg

Geri