Tansiyon 12.8

helal olsun ne grupmuşunuz yaww kurban sahne almaan önce bi çok kişi sizin isminizi bağrıyodu....bu zamana kadar dinleme fırsatı bulmadım ama en kısa zamanda bölee önemli bi grunu dinlemek isterim doğrusu garip ama gerçek....amator bi grup için kurbanın yuhlanması düşündürücü....

Arkadaslar ilk önce hepinizden özür dileriz.Konserde yaşanılanlardan ve bizim oraya cıkamamızdan.

Elbette isterdik ; Oraya cıkıp hep birlikde çoşmak , Eğlenmek , Hoplamak ,Zıplamak biz bu konser için 1 ay stüdyodan cıkmadan çalışdık.Ama nedeni belli olmayan bir kac sorun cıkdı bundan anatolia showland kesinlikle sorumlu degildi.Bu sorunlar karsısında kendimizi zorla sahneye cıkmak isteyen bir tip olarak göstermek istemedik.Anatolia showland'in sahibi Sevda hanım'a sahneye cıkmak istemedigimizi belirttik ve cıkmadık.Bunun nedeni ise bizim oraya cıkmamız birilerini rahatsız ediyordu o birileri çift taraflı oynuyordu bizde efendilik yapmayı tercih ettik olay cıkarmadan orayı terk ettik.Umarım konserde herkez cok eglenmişdir.Biz eglenmesekde grurumuz kırılmadı acıkcası beklenen birşeydi bu zaten.

Oraya birilerinin cıkıp Tansiyon 12,8 Diye bagırmasından haberimiz yok.Bunu yapanlar olduysada hakkı olarak yapılmış var sayıyorum cünkü bu arkadaslar oraya muhakkak nasıl kurbanı dinlemeye gelen varsa bizi dinlemeye gelipde hayal kırıklıgına uqrayan arkadaslardır.Ben olsam bende aynı seyi yapardım ama bu sözüme dikkat etmenizi rica ediyorum.Birileri birilerine destek vermesse o birileride bu piyasadan cok yakında silinir.Herkez kendine calısmamalı diye düsünüyorum.Bu konsede kurban bize destek cıkmadı.Bu acıklamayı yapmak zorunda degildim ama size saygım sonsuz.

Sizleri seviyorum

Saygılar

Coi T.D

sizler üzülmeyin arkadaşlarım :) bu gün gerçek amatörlerin kim olduğunu gördük sizin yolunuz herzaman açık olcakdır benim gibi salonun yarısı tansiyon için gelmişti fatih kardeşim 3gün boyunca günde 6 saat sokaklarda o soğuğun altında bilet sattı salonun yarısını o doldurmuştur. büyük sandığımız fakat if sahnesinde çıkan amatörlerden daha kötü sahlesi olan o grubu görünce ve bu davranışa şahit olunca bütün saygım sıfırlandı. içimden bi an demekki para için bi araya gelmişler dedim insanlar çok abartmışlar o şahsı geçen grubu zaten seyircide çok iyi şekilde duygularını sahneye bişeyler fırlatarak gösterdi. kurbana prim yaptırmayın arkadaşlar onlar bunu haketmiyor. sizi seviyorum arkadaşlarım sizin yolunuz açıl sizin yolunuz açık sizi üzenler bir gün üzülecekdir

Benim duygularımı biliyorsunuz bütün konserde beraberdik hemen hemen... çok üzüldük çıkamadığınıza ama bir kapı kapanınca diğer kağılar açılıyor bunada şahit olduk birlikte dimi ? ;)

serhat kardeş bilion biz TANSİONU izlemeye geldik ama baazi kendini bilmez insalar buna engel oldular... ü<üldüm bu duruma ... yapilan ayibi telafi etmeleri lazim bence....(İNFRADARK LEAD GUİTARS... benım hesabimi sildikleri için burdan yazıom :p ) olm çalismaya dewam pes etmek yok operim bozmayın moralinizi...

KAHROLSUN TOLGA AVCİL VE KÖPEKLERİ!!! (silinebilir mesajım, olsun!)

tansiyonu çekemeyen bir menajer ve ardında bir sürü büyük isim. ama ne kadar büyük olduklarını gördük!

Çilekeş, Aylin Aslım ve Kurban'ı biliyorum sadece menajer olduğu gruplar içinde. insanlığı ölmüş bunların bence. para hastalığı nedeniyle kendilerinden daha çok emek veren gruplara haksızlıklar yapılıyor. Ben konsere gidemedim hastaydım ancak Tansiyon 12.8'in ne kadar büyük bir grup olduğunu bu konserde de göstermiş fanları. 3 Şubat'ta IF te görüşmek üzere. Serhata, Çağrıya, Fatihe, Atakana, Cengiz abiye üzüntülerimi bildirir her zaman yanında olduğumu belirtirim..

duyunca çok üzüldüm..anarquista nın dediği gibi para hastalığı yüzünden herşeyi göz ardı ediyorlar..amatorlere sahip çıkmayı unutuyorlar...
unuturlarsa unutsunlar...
tansiyon çok büyük bi grup..
bunuda gösterecektir..adım gibi eminim.

sizleri seviyoruz....TANSİYON

duyunca çok üzüldüm..anarquista nın dediği gibi para hastalığı yüzünden herşeyi göz ardı ediyorlar..amatorlere sahip çıkmayı unutuyorlar...
unuturlarsa unutsunlar...
tansiyon çok büyük bi grup..
bunuda gösterecektir..adım gibi eminim.

sizleri seviyoruz....TANSİYON

anarquista ın dedigine katılıyorm hemen hemen bende bütün konser boyunca saat 3 den 9 a kadar sizleydim ekipmanımı taşıdım sziler için ve olmayacagını duyunca cok cok üzüldüm gerçekden inş daa ii bi konserde görürz sizi önceki deneyimlerinzden clkeş den adını anmak istemedigm bi şahıs tırstı galiba :D nyse siz halladersniz ben güveniom herzaman ynnızdayım dostlarım

drum69 demiş ki:
Bi tane şerefsiz peşindede 3 tane yalaka olunca bakın neler oluyor bunca emek bunca calısma ziyan olur boşa gidiyor...

Buna sebep olan şerefsiz TOLGA AVCİL da paranın yaptırdıgı ipnelikle tansiyonun bunca emegine bunca calısmasını ziyan etmiştir!!!

kimin hakkı var bu adamların onunu kesmeye kimin??

Haklısın kardeş bu ne ya böyle emeğe saygıalrı yok önce insan olsunlar sonra konser versinler

nerden geldiklerini unuttukları gibi nereye gideceklerinide kestiremiyorlar :D 3 şubatta izlicem bu sefer zaten sık sık sahne alan bir grup değil tansiyon o yüzden özlüyoruz :D bakalım if performansı nası olcak repartuarı falanda merak ettim epey :D

3'ünde aynı sahnedeyiz arkadaşlar... Bizim "sizlerden" başka bizim "sizlerden" başka dostumuz yok... Orada görüşmek üzere, moralinizi bozmayın...

Drednat Grubu

anarquista demiş ki:

tansiyonu çekemeyen bir menajer ve ardında bir sürü büyük isim. ama ne kadar büyük olduklarını gördük!

Çilekeş, Aylin Aslım ve Kurban'ı biliyorum sadece menajer olduğu gruplar içinde. insanlığı ölmüş bunların bence. para hastalığı nedeniyle kendilerinden daha çok emek veren gruplara haksızlıklar yapılıyor. Ben konsere gidemedim hastaydım ancak Tansiyon 12.8'in ne kadar büyük bir grup olduğunu bu konserde de göstermiş fanları. 3 Şubat'ta IF te görüşmek üzere. Serhata, Çağrıya, Fatihe, Atakana, Cengiz abiye üzüntülerimi bildirir her zaman yanında olduğumu belirtirim..

evet gerçekten ne kadar "BÜYÜK" bi grup olduklarını yaptıkları saygısızlıkla binlerce kişinin hakkını yemekle çıkardıkları saçma sapan huzursuzlukla çıkan gruba gösterdikleri saygısızlıkla gösterdiler. Burdan bu "BÜYÜK" grubu kutluyorum. !!

yanlış anlaşılmasın bu tavrım tansiyon grubuna değil tansiyon grubu fanlarının tansiyon grubna zarar verecek tavırlarınadır.

yaptıkları hareket çıkan gruba değil tansiyon grubuna zarar verdi bence.evet haklısnız tansiyonu dinlemek için gelenler vardı ve çok sinir bozucu bir durum kim olsa sinirlenir kim olsa tepki gösterirdi ancak bunu kendinizi küçük düşürecek şekilde göstermeniz gerekemzdi.

anarquista demiş ki:

evet gerçekten ne kadar "BÜYÜK" bi grup olduklarını yaptıkları saygısızlıkla binlerce kişinin hakkını yemekle çıkardıkları saçma sapan huzursuzlukla çıkan gruba gösterdikleri saygısızlıkla gösterdiler. Burdan bu "BÜYÜK" grubu kutluyorum. !!

yanlış anlaşılmasın bu tavrım tansiyon grubuna değil tansiyon grubu fanlarının tansiyon grubna zarar verecek tavırlarınadır.

yaptıkları hareket çıkan gruba değil tansiyon grubuna zarar verdi bence.evet haklısnız tansiyonu dinlemek için gelenler vardı ve çok sinir bozucu bir durum kim olsa sinirlenir kim olsa tepki gösterirdi ancak bunu kendinizi küçük düşürecek şekilde göstermeniz gerekemzdi.

Geri