Nokiasupersound Müzik Yarışması

aydınlanman gerekiyo herhalde, hem arkadaşın hem güzelin de değilim, bu da aradan çıksın, ben beğendiğimi araştırıyorum, bir de diğer söylenene bakıyorum. beğendiğimizi, niye beğendiğimizi söylüyoruz burada her zaman, sen daha 6 mesajdır burada olduğun için nasıl diyim... henüz güzelim, arkadaşım diye konuşuyorsun. nerede burada eskiler, en azından ne konuştuğumuzu biliyorduk.

29 mesajda da eski oldun ya ..Ben napim o zaman..Yıllanmış şarap gibi görünüyorumdur oradan.Neyse arkadaşlar bu konuyu özelden tartışırsanız daha iyi olur fikrimce.

Bu arada İl_gin tşk. ederiz.Seni de unutmamak lazım ;)

aslında çok güzel gruplar ve şarkılar var aralarında HİT olabilcek şarkıların da olduğuna inanıyorum... bizde girecektik ama grup dağıldı yeni kişilerle tekrar grup kurduk ama solist eksiğimiz var yani yetişemeyiz bu saatten sonra:'(...neyse katılanlara başarılar sevgiler

yuksekrocker demiş ki:
Dreamer detone olmuş olabilir ama sonuçta çocuklar ev kaydı yollamışlar Albüm kaydı değil.!!;) Ayrıca faruk çokmu güzel sölemiş.? detonasyonları düzeltmişler ama hala kütük gibi :) :twisted:

olayın aslı şudur..dreamer kaydı evde almadı stüdyoda aldı ancak kayıt alınacağı gün vokalin hasta olması ve o gün kayıt alınması gerekliliği ((şartları tahmin etmek gerekir)) buna itti durumu..o vokaller tekrar alınacak ama ne zaman bilinmiyor..para pul meselesi bu işler..görüyoruz zengin gruplarımızı ne güzel soundları hatasız melodileri var ..ama canlı izliyoruz görüyoruz gerceği..dreamerı da bi canlı izlemek lazım bu yorumları yapmadan..
şartları düşünmek lazım herkes para basmıyor arkadaşlar..bizde aldık ucuz yollu bi kayır dinleyin şarkıyı spundumuza bakın biz memnunmuyuz değiliz ama napalım..çok kolay işler değil bunlar..canlı izleyin cok daha iyi soundları var detonelik falan da yok öle..

igzas demiş ki:
yuksekrocker demiş ki:
Dreamer detone olmuş olabilir ama sonuçta çocuklar ev kaydı yollamışlar Albüm kaydı değil.!!;) Ayrıca faruk çokmu güzel sölemiş.? detonasyonları düzeltmişler ama hala kütük gibi :) :twisted:

olayın aslı şudur..dreamer kaydı evde almadı stüdyoda aldı ancak kayıt alınacağı gün vokalin hasta olması ve o gün kayıt alınması gerekliliği ((şartları tahmin etmek gerekir)) buna itti durumu..o vokaller tekrar alınacak ama ne zaman bilinmiyor..para pul meselesi bu işler..görüyoruz zengin gruplarımızı ne güzel soundları hatasız melodileri var ..ama canlı izliyoruz görüyoruz gerceği..dreamerı da bi canlı izlemek lazım bu yorumları yapmadan..
şartları düşünmek lazım herkes para basmıyor arkadaşlar..bizde aldık ucuz yollu bi kayır dinleyin şarkıyı spundumuza bakın biz memnunmuyuz değiliz ama napalım..çok kolay işler değil bunlar..canlı izleyin cok daha iyi soundları var detonelik falan da yok öle..
*************************************************************Ben sizi eleştirmedim dostum.. sarkınız gayet güzel. size laf sokan bi ardadasın yazdığı şeylere dayanamayıp foruma yazdım..

yuksekrocker demiş ki:
Ben sizi eleştirmedim dostum.. sarkınız gayet güzel. size laf sokan bi ardadasın yazdığı şeylere dayanamayıp foruma yazdım..

niye ortalığı kızıştırmaya çalıştığını anlayabilmiş diilim. detonasyon olan bir parça, detonasyonun olmaması gereken bir platformda ki söz konusu bir müzik yarışması, elbette derece alamaz. bak düzeltileceği söylenmiş, olay bitmiş. "laf sokmak" zannettiğin şey detonasyon var demek değil. nedir diye merak edersen kendi mesajlarına bak mesela.

sen şimdi, fener gol attığında hayır atmadı bizim takım kazanıyor gibi bir iddiada bulunuyorsun. arkadaş diyor ki biz de hazırız iki gol atcaz geriye. sen de aradan fırlayıp, bu varya senin için gol yedi diyorsun. herkes gördü o golü sen neden bahsediyorsun?..

senin için örnekleri daha da basitleştiremiyorum. her şeyin farkında olduğunu düşünüp safi kakofoni yaptığını bile izah edemiyoum. takıl sen. ben senin ne kadar bildiğini, ne kadar anladığını anladım, ona göre yazışırız bundan böyle.

Yüksekrocker şarkımızı beğendiğin ve desteklediğin için çok saol. . .sadece kayıtın hangi şartlarda yapıldığını açıkladık. . . senin söylediklerini kötü bi eleştiri olarak bakmadık zaten herkes iyi-kötü istediği eleştiriyi yapabilir. . .yorumların için çok saol. . .( Eleştiri yaparken kayıtın hangi imkanlarda yapıldığınıda düşünelim. . .sonuçta herkes profesyonel stüdyolarda kayıt yapamıyor. . .(maddi sebepten). . .o yüzden eleştirilerinizde bu kadar katı olmayın ARKADAŞLAR. . .

DREAMER. . .

Hiç bir amator grup gidipde profesyonel studyoda kayıt yapamıo sızınde dedıgınız gıbı maddi sebeplerden wokallerde tabiki cillop gibi pedli mikrofonlarda tum detonasyonlugu temıslenıp kayıda alınmıo alıosun elıne pg48i bagıra bagıra soluosun....DREAMER bence sarkınıs cok gusel ozellıkle sonu benım cok hosuma gıdıo :D tarzınız super .....size basarılar DESTEKCINISIZ.....

Bügün yüklenen şarkılar hariç hemen hemen hepsini dinledim diyebilirim (yanılmıyorsam 400 e yakın) ve aralarında belikide benim tarzıma uyan sadece 3-4 tane belirledim.bunlar
ACID-Ben yokum
LEKE-Tek Başına
İNSAN-ŞEHİR
İLLET-Kapattım Minik Gözlerimi

Bu gruplardan birini yada ikisini ilk 10'da görebiliriz.

ya aslında herkes burda kendi kulağına hoş gelen muziği seçiyo yani herkes kendi tarzına uygun seçimler yapıyor yani şöyleki şu anda piyasada duyduğumuz melodiler milletin kulaklarında çınladığı için piyasa gruplar azıcık önde ha diğer gruplarda bence kendi farklılıklarıyla öne çıkmıyor değil ama o kadar muzik konusunda yozlaşmış bir milletiz ki bole yarısmalarda pek istediğimizi yarışma birincisi goremiyoruz. Bence DÜş Macunu gerçekten güzel işler çıkarıcak gibi ve şu nükleer başlıklı kız ... ama funk hazzının doruuklarına ulaştıran grup düş macunu...Bu iki grup kapışcak gibi...İleti kişiseldir. höykürmeler olmasın başarılar diğer tüm gruplara...

yuksekrocker demiş ki:
igzas demiş ki:
yuksekrocker demiş ki:

*************************************************************Ben sizi eleştirmedim dostum.. sarkınız gayet güzel. size laf sokan bi ardadasın yazdığı şeylere dayanamayıp foruma yazdım..

dostum ben zaten gruptan değilim..dreamer desteklediğimiz ve sevdiğimiz arkadaşlarımızdan oluşan grup..eleştirmediğini ve destek olmyaa calıştığını anladım sadece acıklama getirmek istedim..
BEDBİN

niye ortalığı kızıştırmaya çalıştığını anlayabilmiş diilim. detonasyon olan bir parça, detonasyonun olmaması gereken bir platformda ki söz konusu bir müzik yarışması, elbette derece alamaz. bak düzeltileceği söylenmiş, olay bitmiş. "laf sokmak" zannettiğin şey detonasyon var demek değil. nedir diye merak edersen kendi mesajlarına bak mesela.

sen şimdi, fener gol attığında hayır atmadı bizim takım kazanıyor gibi bir iddiada bulunuyorsun. arkadaş diyor ki biz de hazırız iki gol atcaz geriye. sen de aradan fırlayıp, bu varya senin için gol yedi diyorsun. herkes gördü o golü sen neden bahsediyorsun?..

senin için örnekleri daha da basitleştiremiyorum. her şeyin farkında olduğunu düşünüp safi kakofoni yaptığını bile izah edemiyoum. takıl sen. ben senin ne kadar bildiğini, ne kadar anladığını anladım, ona göre yazışırız bundan böyle.[/quote]

ne yapmaya çalıştığını anlamıyorum açıkçası ukalalığın katlanabılırlık uzerınde kalıyor bence ınsanları bu şekılde eleştırmekten yada saçma sapan reklamlarından vazgeç artık sayende adamı dınlemek ısteyesım varsa da dınlemıyorum ve oy falan da vermeyeceğim!! insanların sanatına bu şekılde yaklaşıyorsan buda senın o dar at gozluklerınden kaynaklanıyor sanırım burada sanat icra edilmeye çalışıyor eger sanatçı deilsen ki öyle gözüküyor saygı duymayı öğren bunuda yapamıyorsan kendıne başka bı uğraş bulmanı temennı ederım

şartları düşünmek lazım herkes para basmıyor arkadaşlar..bizde aldık ucuz yollu bi kayır dinleyin şarkıyı spundumuza bakın biz memnunmuyuz değiliz ama napalım..çok kolay işler değil bunlar..canlı izleyin cok daha iyi soundları var detonelik falan da yok öle..[/quote]
*************************************************************Ben sizi eleştirmedim dostum.. sarkınız gayet güzel. size laf sokan bi ardadasın yazdığı şeylere dayanamayıp foruma yazdım..[/quote]

dostum ben zaten gruptan değilim..dreamer desteklediğimiz ve sevdiğimiz arkadaşlarımızdan oluşan grup..eleştirmediğini ve destek olmyaa calıştığını anladım sadece acıklama getirmek istedim..
BEDBİN[/quote]
Yanlış anlamadığına sevindim. burada bi takım arkadaşlar olayı çarpıtmaya çalışıyorlar. kendilerince örnekler vermişler falan. neyse forumu baştan okuyunca Olayı daha iyi anladım.. Bu forumda herkezle dalaşan bir insanla muhatapmışım..

Neyse dreamer başarılar diliyorum...

GirlGoneWild ın yeni kurbanı dreamer mı.? Dur tahmin edim yoksa faruklamı kıyasladı :). bence kıyaslama çünkü Dreamer ın müziğinde ruh var.. Detanasyon olayına gelincede, buradaki demoların çoğunda var.. adı üzerinde demo. zaten kısıtlı imkanlarla yapılıyor..

girlgonewild sadece faruk'un reklamını yapmaya çalışıyo.yok 3. olmuşta radyolarda çalıyomuştaa bizene abi yaaa...sonuçta kulaga hoş gelmioo yaptığı müzikk okadar !başkalarının fikirlerine saygı duymayı öğren birass..ölee gitarla poz wererekk olmuoo bu işlerr.![(lütfennn gerçeklerle hayranlıkları karştrmaaa...)]

arkadaşlar herpinize merhaba :)... benim dikkatimi çeken bişey oldu şu radyo da yayınlanma olayı...bize de teklif geldi yayınlayabilirmiyiz gibilerinde hatta o radyo da programa da katıldık, röportaj falan yapıldı ... ama şarkının yayınlanmasına izin vermedik .. çnk. nokiasupersound.da bununla ilgili bir şartname koşulu vardı .. şimdi tam ayrınıtısını hatırlayamıyorum ama bizim izin vermememizin sebebi oydu ... yani merak edenler ya da bu konuyla ilgilenenler varsa bir daha okusunlar derim ben .. şartnameyi okuduktan sonra yayınlamakta bi sakınca görmeyen arkadaşlar da olabilir tabi ama madem katıldık yarışmaya o zmn tehlikeye atmaya da gerek yok =)
GirlGoneWild eğer gerçekten faruğun menajeri ya da tanıdığıysan (ki bu konuda gerçekten bi fikrim yok) bence sende buna dikkat etmelisin...yani tanıyosan onun iyiliği için en azından uyarmalısın..

ayrıca bizi destekleyen bütün arkadaşlara çok teşekkür ederiz :) ve katılan bütün arkadaşlara da hem müzik hayatlarında hem de yarışmada başarılar dileriz :)
hepinize sevgiler & saygılar ....

Geri