Nokiasupersound Müzik Yarışması

ironikAdam demiş ki:
grup İRONİ olarak... ASTRONOT adlı şarkımızla yarışmadayız...

Saygılar...

Şarkıyı dinledim çok başarılı buldum

Özellikle sözler çok iyi yazılmış. tebrik ederim

Astronot olmak lazım çıkıp fezaya seyreylemek dünyayı

Kimin eli kimin cebinde. ne nerede? kim kiminle? dum duma...

Sevmeden sevişmek lazım... Hissiz orgazmlar dünyasında...

Kuşlar kadar hür olmak lazım... Vakti gelince uçup gitmek!

Lazım bunlara lazım... Paraya tapanlara lazım...

Lazım bunlara lazım... Aşktan anlamayanlara lazım...

Lazım bunlara lazım... Hakedenlerin hepsine lazım...

Açıkcası yarışmada en çok amoria yı beğendim özellikle doom metal yapmışlar şaşırdım.Piizde beğendiğim isimlerden birisi. Hadi denizim şarkısının sözlerini çok beğendim ama keşke farkında mısın? adlı şarkılarıyla katılmış olsalardı:(

Merhaba "Nilgün Demirkaya" Women riders adlı sarkımız NSS ye eklenmiştir .. Bütün katılımcılara başarılar ...

Gezegen demiş ki:
Women_rider demiş ki:
Merhaba "Nilgün Demirkaya" Women riders adlı sarkımız NSS ye eklenmiştir .. Bütün katılımcılara başarılar ...

Selam nilgün.. şarkını Nss da görmek çok güzel. Ayrıca sarkının gitarları harika olmuş muhteşem :LOL:
Başarılar. kardeş grup KOR...
-------------------------------------------------------------------------------------

Teşekkür fatih cim.. sizin sarkınızdaki geri vokallerde çok hoş olmuş ;)

uzun zamandır takibedemediğimiz bu furumda bir kaç gelişme dikkatimizi çekti yapılan çifte standarta karşı bir tepki olarak...paranoya yarışmadan çekilmiştir yarışmaya dewam eden herkese başarılar dileriz saygılar

s_i__n demiş ki:
uzun zamandır takibedemediğimiz bu furumda bir kaç gelişme dikkatimizi çekti yapılan çifte standarta karşı bir tepki olarak...paranoya yarışmadan çekilmiştir yarışmaya dewam eden herkese başarılar dileriz saygılar

kutluyorum sizi gerçekten takdir edilesi bir grupsunuz,umarım çok iyi yerlere geleceksiniz,çoğu grubun yapamadığını kendinize yakışır şekilde yaptınız

slm arkadaşlar neıhayet sorunumuz tarafımızdan çözüldü ve soundu güçlendirip vokallerı duyulabılır ses sevıyesıne getırdık eger volans-tozlu bibloyu dınledıysenız bır daha dınlemenızı onerırım ;) herkese başarılar.....

pishmaniye demiş ki:
"Nokiasupersound 06" yarışmasına Böyle de Güzel adlı yeni şarkılarıyla katılan gizli özneyi destekliyoruz.

www.nokiasupersound.com
bu siteye üye olup kendi hazırlayacağınız şarkı listelerine gizli özneyi ekleyerek sizde destek olabilirsiniz.ayrıca gizli özne demolarını anatolianrock a üye olduktan sonra
http://gizliozne.anatolianrock.com bu adresten dinleyebilirsiniz.

Böyle bir terbiyesizlik yapmana gerek yok.

Ne demek destekliyoruz falan filan. Sana ne isteyen istediğini destekler.

s_i__n demiş ki:

Tapatay demiş ki:
CİN SEDDİ olarak BIRAK KENDİNİ isimli parçamızı yarışmadan çekmiş bulunmaktayız..herkese başarılar?..

nedeni açık galiba, takdir ettim gerçekten, başarılar sizinle olsun.

Geri