Nokiasupersound Müzik Yarışması

138. sıradaki "Romantik Egzozlar" isimli anti-romantik parçam yarışmacıların ellerinden, dinleyicilerin kulaklarından öper. Adil bir yarışma olması dileğiyle...

One More Lie olarak yarışmada yerimizi aldık..Umarım adil bir oylama olur..
Grubumun soundu in flames,soilwork,killswitch engage gibi grupları seven arkadaşların da ilgisini çekicektir.
Teşekkürler..

aslında o kullanılan mnitörle de ilgili evde cok hoş alıyosun sesi işte budur ton dediğin sonra . başkasının aletinde bi dinliosun alakası yok. siz siz olun bu tip aletlerin en kalitelisini kullanın fayda var yani en kötü ses sizin evdeki olur heryerde güzel duyulur böylece=)

deTone50 demiş ki:
pishmaniye demiş ki:
"Nokiasupersound 06" yarışmasına Böyle de Güzel adlı yeni şarkılarıyla katılan gizli özneyi destekliyoruz.

www.nokiasupersound.com
bu siteye üye olup kendi hazırlayacağınız şarkı listelerine gizli özneyi ekleyerek sizde destek olabilirsiniz.ayrıca gizli özne demolarını anatolianrock a üye olduktan sonra
http://gizliozne.anatolianrock.com bu adresten dinleyebilirsiniz.

Böyle bir terbiyesizlik yapmana gerek yok.

Ne demek destekliyoruz falan filan. Sana ne isteyen istediğini destekler.

wooww!
ordaki destekliyoruz emir cümlesi değildir ama sen öyle anlamak istemişsin..uslubundan belli kimn terbiyesiz olduğu..

sakin

arkadaşlar sakin olalım hiç gerek yok böyle yerlerde tartışmaya, boşuna sinir harbine hiç gerek yok,desteği verelim notalar konuşsun

bu arada ben de parça yolladım www.nokiasupersound.com a 109.sırada dinleyebilirsiniz

700 kusur sarkı var kim dinler ki giripte oy atar kimin tanıdıgı coksa sistemi kadar sacma bir oylama mı olur zaten yarısmanın ciddiyetsizligi herkes tarafından farkediliyor.emin olun cok ii gruplar arada kaybolucak hatta hic farkedilmiyecek.Juri ne ise yarar ben onu anlamadım zaten bu isler de para herzaman ki gibi nokia cok guzel reklam yaptı iste bizde burda bunları konusarak nokia ya cok guzel destek olduk.
Umarım ben yanılmıs olurum da ii gruplar ii müzisyenler ön plana cıkar.
Herkese basarılar...

pishmaniye demiş ki:
deTone50 demiş ki:
pishmaniye demiş ki:
"Nokiasupersound 06" yarışmasına Böyle de Güzel adlı yeni şarkılarıyla katılan gizli özneyi destekliyoruz.

www.nokiasupersound.com
bu siteye üye olup kendi hazırlayacağınız şarkı listelerine gizli özneyi ekleyerek sizde destek olabilirsiniz.ayrıca gizli özne demolarını anatolianrock a üye olduktan sonra

wooww!
ordaki destekliyoruz emir cümlesi değildir ama sen öyle anlamak istemişsin..uslubundan belli kimn terbiyesiz olduğu..

Emir vermiyorsun zaten. Emir veriyorsun diyen olmadı sana.

Direk bizim adımıza konuşuyorsun...

deTone50 demiş ki:
pishmaniye demiş ki:
deTone50 demiş ki:
pishmaniye demiş ki:

www.nokiasupersound.com

wooww!

Emir vermiyorsun zaten. Emir veriyorsun diyen olmadı sana.

Direk bizim adımıza konuşuyorsun...

destekleyenlerin adına konuştum.dediğim gibi sen art niyetli bi insansın, nasıl anlamak istersen öyle anla!

Selam,
Burda da sanırım herkes tanıdıgı insan ve gruplar üzerinde konusuyor.

Dinlediğim

- "The masterpiece - ilk" gayet basarılı ancak enstrumental olması aldıgı oyu azaltabilir. Yine de cok takdir ettim cok guzel melodiler yakalamışlar.

- "Cagri Raydemir - Bohem Hayaller" Bu arkadas cok guzel bir parca cıkarmıs. Melodiler, efektler, trafik hersey cok guzel.

Umarım gercekten hakedenler derece elde eder.
Herkese basarılar...

Benim dikkatimi yarışmada en çok Guardinals çekti,listemin en başınada yazdım.umarım yarışmada hakettikleri yere gelirler
tüm amatör gruplara başarılar...

Geri