Nokiasupersound Müzik Yarışması

mattbellamy demiş ki:
RADİOHEAD' i ve MUSE 'u seviyorsanız SUELEN'inin Hayaller içinde Şarkısını dinleyin derim ilk 10 yer vereceğinizden emin olabilirisiniz !!!

Biz çalışmamızı paylaştık. Bu kadar iddialı lafları kabul etmemiz mümkün değil. Ki bu şekildeki mesajların insanlar tarafından da hoş karşılanacağını pek sanmıyorum. Bu tip mesajların bize yararından çok zararı oluyor.
İyi niyetini anlıyorum. Yine de teşekkürler bize destek olduğun için.

biraz önce yazılanları falan okudumda ben bu yarışmada şuanda buraya yazmış çizmiş insanların hepsinin kazandığına inanıyorum bizde kazandık amaçlarımız yaptıklarımızı iyi veya kotu bulunsun tapılsın veya yuhlansın..
hepimiz burada payşmak için değilmiyiz? vee yaptık da.bırakın Nokia reklamını yapmış olsun bundan karlıda çıkabılırsınız forumda gordumde mesela meyan dıye bı gruba kaset imkanı açılmış ama kimse tebrik etmemiş.eller sadace kendıne çalışıyo anladığım kadarıyla yada hırsmı bürüdü sizi bu sadace bi yarışma şimdi bıri çıkacak buna saçma bı yanıt verecek onada emin gibiyim sanki herkese bol şans dılerım arkadaşlar hepinizin şarkısının duyulması dılegıyle mustang veya nokia deil hoşçakalın sanırım bu sayfaya artık bişey yazmam gerekmeyecek byes

katılan gruplara ii şanslar...744 grup arasından sıyrılmak için gerçekten büük şans gerek :!: ayrıca gece gece'ye selamlar fanınızken rakibiniz oldum :) roxy de hakettiğinizi alamadınız umarım burda istedikleriniz gerçekleşir bol şans....

biz de varız siyah 8 olarak :) sakın sorma parçamızın adı... eski halini bilen varsa baştan söyleyim bu o değil... :)

grubun yeni haliyle ilk kaydımızdı... ne yazık ki çok başarılı bir kayıt olmadı... özellikle davul kaydında ki şanssızlığımızla kayıt iyice kötü hale geldi... yorumlarınızı bekleriz... gerçi çok kötü değil ama sitede şarkıları 96kbps den yayınladıklarını düşününce...

benim favorilerime gelince

KOD - yan sen de
nükleer başlıklı kız - zor
masif - sat ruhumu
0-virus-0 - son ( sanırım grubun adı virüs ama üstte olma kaygısıyla böyle bi isim koymuşlar...)
acid - ben yokum
bedbin - bedbin
mangır - yeter
magilum - yolun sonu

700 küsür şarkı içindem topu topu 28 şarkıyı listeme ekleyebilmişim (bizim şarkı da dahil :) evet hemen hemen hepsini dinledim )

en başta oylama usulü olmak üzere yarışma da eleştirilecek noktalar bayağı bir var... bu oylama sistemiyle üst tura çıkan herkesin bunu haketmiş olacağını söyleyemeyiz ne yazık ki...

ayrıca şarkıları 96kbps de yayınlamaları da ayrı bir kötü... en iyi kayıtları bile çok kötü bi hale getiriyor ne yazık ki... tamam 700 şarkı 128kbps bile olsa ciddi bir bant genişliği sorunu yaratır ama bunu önceden düşünmeleri lazımdı...

bunlar ne yazık ki yarışmanın ciddiyetini alıyor götürüyor... yarışmaya katılanların bu yarışmadan çıkacak sonuçları çok ciddiye alacaklarını sanmıyorum...

neyse gevezelik yaptım gene

Sharapnell de nokiasupersound'da

Antalya'nın en koklu ve en eski Anadolu Rock grubu SHARAPNELL de ''Sen ve Sen '' adlı eseriyle nokiasupersound yarısmasında zırveyı zorlamak ıcın mucadele etmektedır .
SHARAPNELL hakkında daha detaylı bılgı almak ve demolarını dınleyebılmek ıcın www.sharapnell.anatolianrock.com tıklamanız yeterlıdır.

SHARAPNELL
Berat KARAN

s_i__n demiş ki:
uzun zamandır takibedemediğimiz bu furumda bir kaç gelişme dikkatimizi çekti yapılan çifte standarta karşı bir tepki olarak...paranoya yarışmadan çekilmiştir yarışmaya dewam eden herkese başarılar dileriz saygılar

az daha şu istanbullu paranoya ya oy atacaktım gerçekten beğendiğim bir grubun yarışmadan çekilmesi üzücü ama daha amatörken bu tür kararlar almak oldukça etkileyici sizi tebrik ediyorum umarım en kısa zamanda istediğiniz yere geleceksiniz ki bence fazla uzun sürmez :)

sivas paranoya grubunu takibetmek isteyenler için

http://www.turkrock.com/ftopic42710-0.html

su an arkadasın tavsiyesiyle dinledigim "kolera" karsısında sok durumundayım, muhtesem çalmış, cok takdir ettim. Bu arkadas foruma uye midir, cunku bu kadar super bestenizi neden bu kadar kötü kayıtla cektinizi sormak istiyorum. Yine de direk ilk 10 a aldım. :alkıs

Eger bi grup desteklenmeli ise boyle yetenekli arkadasları desteklemek lazım...Es dost destekleyerek belki ilk yuze sokarsınız ama bu yeteneklerin harcanmaması lazım.

10 parça belirlemek gerçekten zor,çok başarılı gruplar var.masif,başıbozuk,virüs,20 film tablet,gecegece favorilerim...umarım hakeden kazanır dicem ama pek sanmıyorum,önceki yarışma hüsranla sonuçlanmıştı sanki.bu yarışmanın tek güzel yönü,yeni ve çok başarılı amatör gruplarla tanıştırması bizleri sanırım.katılanlara başarılar..

hiç üşenmeden yarışma başladığı günden beri hemen hemen bütün çalışmaları dinledim.....Kod, Gecegece,20 Film Tablet, Paranoya,Ases ve adını hatılayamadığım 1 ya da 2 grubun haricinde ilgimi çeken bir çalışmayla karşılaşmadım.... umarım hepsi finale kalır :p

VİRÜS-BAS GİTAR :arrow: baDLuCk

herkese slm arkadaşlar.bi konuya el atmak istiorum.yarışmada 2 tane paranoya var,tabiki bildiğinis gibi biri çekilmiş durumda dream tvde yapılan haksızlıktan olsa gerek...yorum yaparken paranoyanın yazılışına dikkat ederseniz iki grup içinde iyi olur bence...ayrıca dikkatimden kaçmayan bişi daha var:paranoya haricinde yarışmayı protesto etme cesareti gösteren hiçbi grup göremedim...paranoyayı sonuna kadar destekliorum(yarışmadan çekilen tabiki)....yarışmadaki gruplarada başarılar.....

imaginary_ demiş ki:
ayrıca dikkatimden kaçmayan bişi daha var:paranoya haricinde yarışmayı protesto etme cesareti gösteren hiçbi grup göremedim...paranoyayı sonuna kadar destekliorum(yarışmadan çekilen tabiki)....yarışmadaki gruplarada başarılar.....

paranoyanın yarışmadan çekilme sebebi ne?

:arrow: baDLuCk :twisted:

Geri