Nokiasupersound Müzik Yarışması

ses düzeni

Biz 2ci partinin son grubuyduk. sahneye çıktık ve ilk şarkımızı çalmaya başladık ama şok oldum, inanamıyordum gitarımdan ses gelmiyor! hemde hiç ses gelmiyor.! neyse introdan sonra işaret ettim ses yok diye daha sonradan ses geldi ama gece boyunca çok çok az duydum kendimi.

İşin ilginç tarafı monitörler kapalı zannetim ama dışarıyada hiç ses gelmemiş. üzücü bir durumdu.. umarım diger arkadaslar aynı problemi yaşamazlar..

Birde degerli gitarist arkadaslar; eger amfi getirme imkanı varsa üşenmeyin getirin derim. onunuze monitor olarak koyun rahat edersiniziz.

sevgiler ...

yarın açıklamayacaklar gibi geliyor bana ya hadi hayırlısı...
ne biliyim sitede son gün vs yazmıyor, bu gece parti var vs..
Tüm gruplara başarılar..

Nükleer Başlıklı Kız NokiaSuperSound da ilk 10 da arkadaşlar! İlginiz ve desteğiniz için çok teşekkür ediyoruz!

Ve final partisinde görüşmek üzere diyoruz!

ilk 10'a kalan arkadaşlara başarılar dilerim.
Umarım bu yarışma daha da iyi yerlere gelmelerine bir vesile olur.
Sevgiler.

kor

Finale kalan müzisyen arkadaşları tebrik ederiz.. Bizim için güzel bir heycandı ve bitti.. ama sizler devam ediyorsunuz. heycanınızı paylaşıyoruz.. sevgiler ...

BAŞKAŞEYLER NSS 06 yarışmasından elendi üşenmeyip bize oy veren bütün arkadaşlara teşekkür ediyoruz ilk 10 kalan gruplara başarılar hepsi hakediyorlar aralarından sadece bir tanesinin seçilmesi üzücü olucak

Ilk 10

Oylariniz ve desteginiz icin tesekkurler ilk 10'a kalan gruplara basarilar gonlumden shiva ve ruj geciyor.
Baska bir platformda tekrar gorusmek uzere...
Arslan&Firat - Inansam 'dan Firat

evet...eğer final partisine gelip şarkımıza bizle birlikte eşlik ederseniz
en büyük desteği verirsiniz.
"destek" derken diğer gruplar gibi oy dilenmek biraz komik olurdu..
uğrayıp iyi ve kötü eleştirilerinizi dengesiz herifler sayfasında belirterek
bize destek verebilirsiniz

Geri