Ayşegül İnci(Eskişehir)

Ayıp ettin Metin seni tanımaz mıyım hiç.. :) Eski dostlar eski dostlar...:) Çok mutlu oldum ya lise yıllarına döndüm.. Eskişehir'de 6. senem.. Ankaradaki eski dostlarımla iletişim kurmak beni çok mutlu etti.. :)

Ayşegül sesin çok güzel ve kesinklikle sesinin kendi karakteri var.. yeni çıkan gruplar ın kaderidir bu. mutlaka bişilere benzetilir.. Nss' da basarılar ...

Ayşegül'ün sesinin ve bestelerinin ne kdr etkileyici olduğunu Eskişehir'de bilmeyen yoktur. Buna sahnedeki samimiyeti de eklenince izleyenler için daha bi tadından yinmez oluyor. Gerçi bazen biraz karizma takıl diye eleştiriler de alıyor ama neyse o kendisi gibi işte.... 8)

Catz Only@Eskişehir Hayal

Vokallik&bas gitaristlik yaptığım CATZ ONLY grubu 3 Ağustos Perşembe günü(ki benim doğum günümdür 3 Ağustos) ESKİŞEHİR HAYAL KAHVESİNDE... Catz Only 80'lerin pop müziğini yorumlayan eğlenceli bir gruptur..

Eğlenmek isteyen herkesi bekleriz..

Yer:ESKİŞEHİR HAYAL
Zaman: 3 AÐUSTOS 2006
Saat: 23:30-02:30

Re: Catz Only@Eskişehir Hayal

barlow demiş ki:
Vokallik&bas gitaristlik yaptığım CATZ ONLY grubu 3 Ağustos Perşembe günü(ki benim doğum günümdür 3 Ağustos) ESKİŞEHİR HAYAL KAHVESİNDE... Catz Only 80'lerin pop müziğini yorumlayan eğlenceli bir gruptur..

Biraz geç oldu ama, doğum günün kutlu olsun :) hep müzikle kal...

Re: Catz Only@Eskişehir Hayal

Gezegen demiş ki:
barlow demiş ki:

Biraz geç oldu ama, doğum günün kutlu olsun :) hep müzikle kal...

Çok teşekkür ederim.. Çok mutlu oldum bu msja..:)

Battle of the Bands-VIII Ayşegül İnci FİNALde!!

Finalistler belirlendi!!!

Radyo boğaziçi’nin geleneksel olarak düzenlediği amatör müzik grupları yarışması “Battle of the Bands”, bu yıl 8. kez düzenleniyor. Final tarihi 7 Ekim olan yarışmanın merakla beklenen finalist grupları belli oldu (alfabetik sırayla):

- Ayşegül İnci
- Kar6
- Karantina
- Karatahta
- Manto
- No Zone
- Paralel
- Sorgespel
- Uçuş Serbest

www.radyobogazici.net

Destek veren herkese teşekkür ederim.. :) Umarım güzel bir final olur.. :)

nokiasupersound da ilk 10ailk eklediklerimdensin:)sesin ve bestelerin gerçekten çok sıcak(özellikle 'kendime gelirsem eğer'e bayıldım),mütevazilikse her zaman iyidir
not: eski dost falan değilim:)

yasmeli demiş ki:
nokiasupersound da ilk 10ailk eklediklerimdensin:)sesin ve bestelerin gerçekten çok sıcak(özellikle 'kendime gelirsem eğer'e bayıldım),mütevazilikse her zaman iyidir
not: eski dost falan değilim:)

Bana nokiasupersound'a oy veren herkese çok teşekkür ederim..Şarkımı birkaç gün önce yarışmadan çektim.. Bunu uzun süredir yapmak istiyordum.. Çünkü yarışmanın oylama sistemi ve adil olmayan tanıtımlar benim aklımı kurcalıyordu..Bu yüzden şarkımı çektim.. Şarkım yarışmadayken özel mesajlardan ve maillerden bana çok destek geldi bunlar için çok teşekkür ederim..

Battle of the bands yarışmasında da finale kaldım.. 7 Ekimde final için sahneye çıkıcaz..Açıkçası aynı anda iki yarışmada da olmak istemedim.. Kendime Gelirsem Eğer'i http://www.radyobogazici.net'e ekledim.. Battle of the bands bu sene 1 jüri oyu sayılacak bir oylama yapıyor.. Burda finale kalmış 9 grubun şarkısı var.. Dinleyip desteklerinizi verirseniz çok mutlu olurum..

sesin inanılmaz güzel kimseye de benzetmiorum seni arkadasım kendin gibisin.....sözlerde zaten yasanmıs bişişler bence.....ama biraz daha sert olursa innaılmaz gusel olur yolun acık olsun basarılar.....

aborjiningitaristi demiş ki:
sesin inanılmaz güzel kimseye de benzetmiorum seni arkadasım kendin gibisin.....sözlerde zaten yasanmıs bişişler bence.....ama biraz daha sert olursa innaılmaz gusel olur yolun acık olsun basarılar.....

jokermg demiş ki:
Başarılar Ayşegül :)

Açıkçası Eskişehir'i çok sevdik biz (Kakao olarak).
Oradan iyi müzisyenler çıkacağına da eminim.

Başarılar
MG

Şarkı sözlerimi yaşadığım, etkilendiğim şeyler doğrultusunda yazıyorum.. bunu hissettirebildiysem ne mutlu bana.. :)

Çok teşekkür ederim düşüncelerinizi paylaştığınız için...

Geri