Patetik İdea (Klasik Rock) - Ankara

Arkadaşlar yarınki konserle ilgili son bir bilgi daha vermek istiyorum...

Yarın saat 14:00 - 19:00 saatleri arası IF Performance Hall da yapılacak olan organizasyon dahilinde aynı sahneyi paylaşacağımız gruplar: Strafe, Magnum Opus ve Kaçak olacak...

Giriş: 7,5 YTL ve herhangi bir yaş sınır yok...

6 Eylül Çarşamba akşamı konserimize gelipde yaş problemiyle kapıdan dönmek zorunda kalan arkadaşlarımız bu defa rahatlıkla gelebilirler...

Hepinizi bekliyoruz...

Dün aynı sahneyi paylaştık ve gerçekten kaliteli müzik yapıyorlar... Pek tarzım değil ama kulağa hoş geliyordu sesler... Baterist baget düşürdü birkaçkere gözümden kaçmadı değil :) ama bunlar hepimizin başına gelebilecek şeyler...

Aynı sahneyi paylaşmak güzeldi... Başarılarınızın devamını diliyorum...

Performansımızla ilgili bize beğenilerini ve iyi dileklerini bildiren tüm arkadaşlarımıza çok teşekkürler...

Dün yine IF de elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık...

Organizasyonun bazı gecikmeler nedeniyle normal saatinden neredeyse 2 saat geç başlamasından ötürü düşündüğümüz repertuarı ve sıralamayı sizlere veremedik...

Zaman darlığı nedeniyle toplamda 6 parça çalabildik bunun dışında çalmayı planladığımız 6 parçamız daha vardı...

Neyse Topic'i takip ettiğiniz sürece bizden yeni konser haberleri alacaksınız...

Bütün Müzisyen arkadaşlara tebrikler ve geçmiş olsun diyoruz...

ÇOK ÇOK ÖNEMLİ NOT: Organizasyonun daha fazla gecikmemesi için elinden geleni ardına koymayan, mastering konusnda orada sadece bize değil bütün gruplara konserler boyunca yardımcı olmuş olan dostumuz Adilcan'a (zorknemesis) çok teşekkür ediyoruz...

Adilcan herhalde sen olmasaydın gruplar 3er parça söyleyip inmek zorunda kalacaklardı :)

Herkese merhaba;

Dünkü konserimiz, Baran'la verdiğimiz son konserimizdi. 15 Eylül 2006 tarihinden itibaren Baran'ın yerine Adilcan grubumuza katıldı. Adilcan'a burdan da hoşgeldin diyor, Baran'a da bundan sonraki tüm müzikal calışmalarında başarılar diliyoruz. ( Yaşamla ilgili bir görüs bildirmeme gerek yok sanırım, nasıl olsa hep birlikte olacağız ;) )

En yakın zamanda tekrar karşınızda olmaya çalışacağız.

HiPnO demiş ki:
Dün aynı sahneyi paylaştık ve gerçekten kaliteli müzik yapıyorlar... Pek tarzım değil ama kulağa hoş geliyordu sesler... Baterist baget düşürdü birkaçkere gözümden kaçmadı değil :) ama bunlar hepimizin başına gelebilecek şeyler...

Aynı sahneyi paylaşmak güzeldi... Başarılarınızın devamını diliyorum...

evet ya sorma. az zamanda o kadar hızlı sarkılar calınca durmadan haliyle el terliyor. :) saol görüslerin için. sizinle aynı sahneye cıkmak güzeldi.

patetik idea cok yakında saglam haberlerle geliyor;)

Uzun zaman sonra ilk kez bu tarz bir cumartesi konserinden keyif aldım, tıpkı eski günlerdeki gibi sağlam, işine özen gösteren gençler görmek beni heyecanlandırdı cidden, ellerinize sağlık...

Gerçekten çok teşekkürler her ikinize de...

Özellikle duncan senin yorumun beni çok mutlu etti... Yapmaya çalıştığımız şeyi o çok kısıtlı ve planladığımızdan bile kısa zamanda biraz olsun yansıtabildiysek ne mutlu bize... Umarım en kısa zamanda daha uzun bir konserimizde tüm konser repertuarımızı dinleme fırsatı bulabilirsin... Gerçekten teşekkürler...

Murat sana da konserimizden önceki ve sonraki başarı dileklerin teşekkürler... Umarım birgün sende konserlerimizde bulunup bize tecrübelerin doğrultusunda eleştirilerini bildirirsin :)...

Arkadaşlar konserimize gelip bizi dinlediğiniz ve değerli yorumlarınızı bizimle paylaştığınız için çok teşekkürler. En yakın zamanda yeni bir konserle karşınızda oluruz umarım. Kendinize çok iyi bakın, görüşmek üzere.. 8)

Selamlar ;

Büyük bir heves ve heyecanla başladığım bu "Patetik" işe tutarsızlığım ve huzursuzluğum yüzünden son vermek durumunda kaldım.

Patetik İdea'yla çıktığım son konserlerde bizden hiçbir yardımını esirgemeyen, sahnemizi kurmada en ağır ve önemli işleri yüklenen ve bizimle sahnemizi paylaşan arkadaşım Adilcan'a son kez büyük teşekkürlerimi iletiyorum ve Patetik İdea'da başarılar diliyorum. Yolun açık olsun ;)

Sevgili dostlarıma da büyük başarılar diliyorum. Hepinizin yolu açık olsun arkadaşlar. Elimden geldiğince takip edeceğim işlerinizi. Çizginizi bozmamanız dileğiyle..

Görüşmek üzere Floydian'lar.

cc_baran demiş ki:
Selamlar ;

Büyük bir heves ve heyecanla başladığım bu "Patetik" işe tutarsızlığım ve huzursuzluğum yüzünden son vermek durumunda kaldım.

Patetik İdea'yla çıktığım son konserlerde bizden hiçbir yardımını esirgemeyen, sahnemizi kurmada en ağır ve önemli işleri yüklenen ve bizimle sahnemizi paylaşan arkadaşım Adilcan'a son kez büyük teşekkürlerimi iletiyorum ve Patetik İdea'da başarılar diliyorum. Yolun açık olsun ;)

Sevgili dostlarıma da büyük başarılar diliyorum. Hepinizin yolu açık olsun arkadaşlar. Elimden geldiğince takip edeceğim işlerinizi. Çizginizi bozmamanız dileğiyle..

Görüşmek üzere Floydian'lar.

Sen gönüllerin Floydian'ısın zaten... :)

Biz zaten hep birarada olmaya devam edeceğiz... Bu "patetik" proje hepimizin "patetik" ruh halinin bir aynası çünkü...

Dostum; sana bundan sonraki müzik hayatında başarılar... Umarım istediğin işleri istediğin ortamlarda yapacak şansı bu kez bulabilirsin...

Yolun açık olsun...

Adilcan'ım :D sen de tekrarda aramıza hoşgeldin... Sen zaten bize son birkaç konserdir ettiğin yardımlarla grubun bir üyesi gibi olmuştun, şimdi tam anlamıyla oldun... Sana inancım sonsuz elinden gelenin en iyisini yapacağını biliyorum... Hadi bakalım kolay gelsin... ;)

Arkadaşlar Sniff Organizasyon'un 30 Eylül Cumartesi günü Dip Bar'da yapacağı konserler kapsamında biz de sahnede olacağız...

989_1159301153.jpg

Konserler;

Saat: 14:00'de başlayacak...

Giriş: 7,5 YTL (Bir içecek dahil)...

18 yaş sınırı yok...

Hepinizi orada görmek istiyoruz...

Geri