S.e.K. (Alternativ, Pop-Rock, Rock'n'Roll) -Ankara (ex.Köle)

sabri ve dede kardeslerım valla dınlemek isterdım sizi ama haberım yoktu çok özürdılerım umarım aynı sahneye çıkarız sabrı sana bi kaç sözüm vardı abı onları en kısa zamand ayerıne getircem sizi seviyorum kardeslerım benim çok geç oldu ama basarılar..saygılar.....

arkdaşlar hepinizin eline sağlık dip bar konseri iyiydi hakkaten.ergincim sanada solo için ayrı bi teşekkür:) bide çakkıdıyı şakadan deilde gerçekten çalsaydın keşke:)

Erginjim konser çok güseldi çok keyif aldım...İlk defa izledim keşke daha öncekilerede gelme imkanım olsaydı...Güsel haberleri bekliorum,umarım sürekli bi yer olurda her hafta geliris..
İlgin için ve davetin için teşekkürler..Başarılar... ;)

Köle cumartesi günü saat 10 da TUNALI GÖLGE de sahnede olcaktır herkezi bekleriz..

98gibsonlespaulstudio1qr3.jpg

köle ye pazar günü tunalı gölgedeki konserlerinde başarılar dileriz

pazar günü aynı sahnede olacaız

bol şans beyler güzel bi gün olacak
THERocKULA

gölgede harikaydınız abiler sizi tebrik etmek bile haddim deildir ama hoşçakalı sürekli dinliyorum mp3 çalarımla izinizi takip ediyoruz tabi müsade ederseniz sabri abiyi bu kadar iyi tahmin etmiyodum açıkçası umarım ben de bi gün onun gibi söyleyebilirim hepinize selam

ycd_cherokee demiş ki:
gölgede harikaydınız abiler sizi tebrik etmek bile haddim deildir ama hoşçakalı sürekli dinliyorum mp3 çalarımla izinizi takip ediyoruz tabi müsade ederseniz sabri abiyi bu kadar iyi tahmin etmiyodum açıkçası umarım ben de bi gün onun gibi söyleyebilirim hepinize selam

Kardeşim teşekkür ederiz grup adına. Sabrininde bizzat teşekkürlerini iletiyorum.. Yakında sitemizle ve demolarımızla burda olcaz görüşmek üzere..

Çağlar abi eline çok üzüldüm aynı şeyleri bende yaşamıştım umarım seninki ciddi bişey olmaz
bende tendon etrafında sıvı birikimi oldu iyileşmeden davul çaldığım için
abi tam iyileşene kadar davul çalma cidden çok kötü oluyo ben yaşamıştım sen yaşama :)
kendinize iyi bakın
BAŞARILAR
cherokee_TOLGA

Çağlar abi eline çok üzüldüm aynı şeyleri bende yaşamıştım umarım seninki ciddi bişey olmaz
bende tendon etrafında sıvı birikimi oldu iyileşmeden davul çaldığım için
abi tam iyileşene kadar davul çalma cidden çok kötü oluyo ben yaşamıştım sen yaşama :)
kendinize iyi bakın
BAŞARILAR
cherokee_TOLGA

Geri