OverDose (Hard-Core / Nu-Metal) - Ankara

AMERICAN_JeSuS demiş ki:
iyi şeyler ortaya çıkardıkça destekçileriniz artıcakdır,kuşkunuz olmasın. kalın sağlıcakla. (nedense bende iri kıyım insanlarmışsınız gibi bir izlenim yarattınız, avatarlar, nicknameler vs. :D )
eyvallah destek geldikçe güzel şeyler çıkar zati :D
kıyımı yok direk iri 8O

Sevgili Arkadaşlarım,kaydınızı dinleme fırsatı buldum sonunda...Bir amatör grubun başka bir amatör grubu eleştirmesini doğru bulmuyorum..Nasıl olsa konuşuyoruz aramızda,forumda yazmanın bir manası yok..Ben şunu söyliyim, şarkıyı çok beğendim :) Diğer konular nasıl olsa halledilir zamanla...ODTÜ ve SAFRANBOLU'da çokça başarılar kardeşlerime :)

evdeki_ses demiş ki:
Sevgili Arkadaşlarım,kaydınızı dinleme fırsatı buldum sonunda...Bir amatör grubun başka bir amatör grubu eleştirmesini doğru bulmuyorum..Nasıl olsa konuşuyoruz aramızda,forumda yazmanın bir manası yok..Ben şunu söyliyim, şarkıyı çok beğendim :) Diğer konular nasıl olsa halledilir zamanla...ODTÜ ve SAFRANBOLU'da çokça başarılar kardeşlerime :)
eyvallah kıvançcım konuşuruz tabi.harbi özledim ha artık pazartesi gelicem limona izlicem sahnede deja-wu yu :D pazartesi görüşecez kardeş öperim yanaklarından :D :p 8O :oops:

Sarkınızı dinledim bence orjinal bir parça alternatif bir havası var güzel olmus... Ama davulcunuzun açık bir metronom problemi var. Nakarattaki vokallerin geride olmasını siz mi istediniz? Distorşın gitarın tonu güzel olmuş ama çok önde.
BAŞARILAR SAYGILARIMLA

tenekecnr demiş ki:
Sarkınızı dinledim bence orjinal bir parça alternatif bir havası var güzel olmus... Ama davulcunuzun açık bir metronom problemi var. Nakarattaki vokallerin geride olmasını siz mi istediniz? Distorşın gitarın tonu güzel olmuş ama çok önde.
BAŞARILAR SAYGILARIMLA
vokallerin çok önce olmasını istemiyorduk doğrudur ama arkada da kalsın istemedik açıkcası :D
yorumların ve iyi dileklerin için teşekkür ederim eyvallah ;)

OverDose'cular, bugün sizden üç kişi vardı di mi safranbolu buluşmasında.... ben hanginizle tanıştım peki...ya leman da gördüklerim kimdi?? (buluştuk, konuştuk ama tanışmadık, eh bu da güzel olmuş be :) )

**duyduk duymadık demeyin..Büyük konsere bir hafta kaldı arkadaşlar..3 mayıs pazartesi saat 8de BARAKA ROCK BAR...
TAKLAMAKLA & KISADEVRE
_heavy brothers in baraka_

Arkadaşlar biraz geç oldu ama son defa adlı parçanızı yeni dinledim. Yorum göndereyim dedim:

Öncelikle ben parçayı genel olarak beğendim, riffler ve outro daki scream vokal güzel olmuş.

Gelgelelim parçayı dikkatli dinleyince şu noktalar kafama takıldı:

Parçanın başındaki clear gitar tonuyla distortion tonu uyumsuz gibi. Bazı geçişlerde hata var gibi görüüyor. Bir de keşke vokal üzerinde biraz daha uğraşılsaydı.

Ama neyse tebrik ederim. Umarım bizde yakında çıkaracaz kaydı piyasaya.

eyvallah rousseau inşallah sizde yaparsınız tez zamanda kayıt.
bu arada odtü bahar şenliklerinin günü ve saatleri belli oldu.buna göre overdose çarşamba 15.30 da sahne alacaktır.inşallah süper eğleniriz saygılar sevgiler

Overdoseun vokalistleri hem kişilik olarak hem de yaptıkları iş açısından berbat insanlardır, traffic konserinde vokali duymamak için kulaklarımı tıkamaya çalıştım ama olmadı, ellerim doluydu çünkü, duydukça da daha çok kudurdum ve bi ara elimdeki bassı hikmetin kafaya indirmek istedim ama cüssesi beni korkuttu, hiçbi şey yapamadım. neyse ki bitti de gittim, hemen kaçtım ordan. allah bi daha yaşatmasın.. :p

Odtüde görüşürüz :)

valla demonuzu yeni dinleyebildim ( yollamadığınız için :p ) gerçekten hoş olmuş elinize sağlık.
Bir de eğer mümkünse odtü şenliklerinin sitesi var mı ya da programı? çıktığınızı duydum da. Hadi başarılar..

chazychaz demiş ki:
valla demonuzu yeni dinleyebildim ( yollamadığınız için :p ) gerçekten hoş olmuş elinize sağlık.
Bir de eğer mümkünse odtü şenliklerinin sitesi var mı ya da programı? çıktığınızı duydum da. Hadi başarılar..
sana yemin ediyorum bateristin eline bile yeni geçti kayıt.başka bişey söylememe gerek yok sanırım yorumların için sağol

Sevgili arkadaşlarım,ODTU'de 12 Mayıs'ta çıkıyormuşsunuz..Biz ne yazık ki o gün Roxy için İstanbul'da olacağımızdan dolayı -ilk defa- konserinize gelemeyeceğiz..Şimdiden çok başarılar dilemek istedim size...Bizde 2000 yılında 2.konserimizi ODTU'de bahar şenliklerinde vermiştik,oranın havası çok süperdir yaa...İnsanlar çok güzel eğleniyor konser alanında..Eee geriside Hikmet ve Fırat'a kalıyor haliyle..Sevgiler ve başarılar :)

kısmet kıvanç cım ne diyelim allah sizinde bizimde yardımcımız olsun :D bu arada:

8 mayıs cumartesi ankara üniversitesi fen fakültesinde streetball turnavası etkinlikleri çerçevesinde saat 20:00 sahne alacaktır şuanda en yakın aktivite budur :D saygılar

kesinleşen konser haberlerimiz:

8 mayıs ankara üni. fen fakültesi streetball turnuvası saat:20.00
12 mayıs odtü bahar şenlikleri saat:15.30
14 mayıs hacettepe üni. saat:16.00
21 mayıs ankara üni. veterinerlik fak. saat:belli değil (olunca söylicem :D:D )
29 mayıs safranbolu saat:belli değil (olunca söylicem :D:D )

herkezi bekliyoruz... :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead

Geri