OverDose (Hard-Core / Nu-Metal) - Ankara

kendi adıma sevindim desem Baraka'ya çıkamamanıza :D içim içimi yiyordu aynı sahneyi paylaşamayacağız diye.. oh oh birlikte nice konserlere diyeyim :D :D tolgacım size de başarılar, umarım gelebilirim İstanbul'a... zaten özel nedenlerden o tarihlerde orada olmam gerekiyor, uğrayabilirim umarım festivale de :D

overdose barakadaki konserde yer alamayacaktır bu böyle biline(hala soranlar için söylüyorum).çokisterdik çalmayı ama kısmet değilmiş ne yapalım.yasemin sanada teşekkür ederim sen iyi bi insansın :D

Bişey değil arkadaşlar, bana da Tolga'ydı bu fikri veren.... sonradan düşününce bana da olmaz gibi geldi, sizi ilk defa dinleyecek olan insanlar da olacaktır Baraka'da... yanlış izlenim edinebilirler... en iyi karar verilmiş bence de....
P.S. 1: çikolata olayını unutmadım ama.... alçak fırat :p :p :D :D :D
P.S. 2: çalamaz diyenleri bana gönder gitar niyetine onları çalayım :twisted:

dostlar selam...
bugun sizin beste olan son defayı dinledim ve sonra dinlemekle kalmayıp bide çaldım.. tam coverlıcaktım ki.. arkadaşlar durdurdu :p
neyse parça çok hoş olmuş beyler.
haden size kolay gele 8)

besteyi cidden bizde çok sevdik aslında 2 tane var diğerinin sözleri ingilizce ama onun kaydı yok... bestelerin az olmasının bir nedenide ilk bestenin güzelliğiydi... daha kötü bi beste yapmamak için çok uğraşıyoruz, çünkü dinliyoruz çok kötü, dandik sözlere sahip olan besteler var biz böyle bişey yapmak istemedik yoksa 40 tane şarkımız olurdu.... birde şarkı tarzınızdan daha yumuşak diyenlere rica ediyorum gitar tonlarını dikkatle dinlesinler... şarkıyı seven sevmeyen herkeze teşekkürler...

canlısını özellikle tavsiye ediyorum arkadaşlar şimdi kimse alınmasın ama o rezil zoo kaydından sonra çok güzel geliodu kulağa gönül isterdi ki get me out da dinleyelim ammavelakin beklenmeyen aksaklıklar..

Arkadaslar uzun zamandır foruma gıremıyodum...
KISMET buguneymıs... gecen gun az da olsa mehDıyle konustuk... sınavı atlattım sımdı sıra sıze geldı yazdan sonra umarım beraber calısırız... bakın sızın ıcın tum yazımı ankarada gecırebılırım... kıymetımı bılın... :) :) :)
basarılar sımdılık...

mehmetcim beste yapıyoruz.en azından ben ılgınlar gibi söz yazıyorum :D ama bi görüşemedik bi ara ayarlayalım canım :p

utku çalış abi dj iyi olur tabi ama iyi çalış bide sistemin olsun giriş çıkış mağlun o aet bayağı can yakıyor :D

Arkadaşlar bi anket ekledim oy verirseniz çok mutlu oluruz....

Yalnız "Bunların dışında" seçeneğini işaretlerseniz ne istediğinizi mutlaka buraya yazın...

Birde seçtiğiniz grubun (listedeki veya bunların dışında) hangi şarkısını istediğinizi de buraya yazın...

şimdiden eyvallah....

Geri