Anima

elveda ne güzel şarkıdır böyle.. dinle dinle bıkma..

üzerime geliyor sorgular, kaçtıkça
daha da çoğalıyor kirliliğim, geçer sandıkça.
elveda elveda elveda..

gerçekten çok hoş süper bir şarkıları var nasıl bir gruptur öyle şarkıları çocukluğumu hatırlatıyor elveda yağmurla gelen joker el kadar bir kız sona iki kala süper hepsi kısaca ya

GORGOROTH666 demiş ki:
gerçekten çok hoş süper bir şarkıları var nasıl bir gruptur öyle şarkıları çocukluğumu hatırlatıyor elveda yağmurla gelen joker el kadar bir kız sona iki kala süper hepsi kısaca ya

aynsını bende herkeze söyluyorum saçmalama diyor duygusuz odunlar :)
böyle hiç bir grupta bulamadıgım hepkendı içimde aradıgım masalsı dünyayı anlatıyor anima bu yönden aslında içi çok dolu bir grup dinledıkce içine girilcek"harbi lan bunu dıyor bu galıba" dıycegın bi grup anima iyidir iyi hoştur anima...

2003 te mi ne barışa rock ta dinlemiştim. canlı performans.... "ulan o ney o neeeey? yupppi :)" falan olmuştum. ahan da bak 4 yıl geçmiş aradım buldum ...

albümü de indirdim mideme ancak pek beğenemedim aççıkçası...

end: bu grubun aurası müttiş yaaaawwww....

arada önerim olursa atarım, merak etmeyin :cigara

.

anima ankirockfest'te

1.Gün / 6 Haziran Çarşamba
Deja-vu
• 110
Metropolis
Umut Kuzey
Hayko Cepkin
Nil Karaibrahimgil

2.Gün / 7 Haziran Perşembe
Karapaks
Malt
Redd
Feridun Düzağaç
Bulutsuzluk Özlemi
Erkin Koray
Moğollar

3.Gün / 8 Haziran Cuma
Karnaval
Asena Özçetin
Bariş Akarsu
Yüksek Sadakat
Ogün Sanlisoy
Demir Demirkan

4.Gün / 9 Haziran Cumartesi
Rashit
Aydilge
Anima
Vega
Gripin
Emre Aydın
Pentagram

5.Gün / 10 Haziran Pazar
Reset To Default
Arcane
Black Tooth
Crossfire
Raven Woods
Pilli Bebek
Whisky

cumartesi çanakkalede konserlerine gittim ilk defa canlı izledim onları çok beğendim gerçekten...çok sempatikler şarkılarını dinlemekten bıkmıyorum...istanbulda da kesinlikle nerde çıkıyolarsa ben orda olucam elimden geldiğince bundan sonra...çok seviyorum onlarııı...

"teşekkür ederiiizz" her şarkıdan sonra bunu söylüyodu :) ceylan çok tatlı yaa çok şirin biri...ayrıca nazım hikmet için yaptıkları şarkı süper olmuş...

selamlar arkadaşlar!
umarım iyisiniz hepiniz...

anima;
20 mayıs bahçelievler halk konserinde
25 mayıs da mecaz da
30 mayıs da *peyote de

*peyote konserinin bir ayrıcalığı vardır; animasal çalmayacak anima, içinden ne gelir, aklına ne eserse o sesin peşinde o gece...

bekleriz

sevgiler herkese...

Geri