Aylin Aslım

Aylın Aslım bundan oncekı yıllarda sarkılarıyla muzık pıyasasında isminden soz ettıren yorumcuydu .Fakat son albumunde degme assolıslere tas cıkaran bı ımajla buda yetmezmıs gıbı yanında sadece ismini nasıl vurgularım kaygısıla ıkı hatunla Aylın aslım ve tayfasI isminde bi grupla cıkıverdi SENI OZLUYCEZ AYLIN ASLIM :(

Bence fanta konserinde yaptığı çok gereksiz bi davranıştıı..Onun için 15 dkkada girnenin sonundan bostanlıya gttm ama o ne yaptı?Çekti ve gitti...Hemde tam benim geldiğim sırada...Beni beklemeliydii!!! :zipla

ama helal olsun kadına bız en onde sarkılara uydurduğumuz hareketlerle kolları sallıyoduk çok eylendık ama o teknık arıza çok kotu oldu
bı de suuu dıye bağırdık herkese arkaya gıttı arkadakıler pet sıselerı one attılar içimiz gitti valla

Ben öncelikle şu "tayfası" muhabbetine değineceğim. Bence hiç te öyle abarttığınız kadar itici bi isim değil. Mesela Bon Jovi mesela Malmsteen mesela haluk levent bunlar daha beter sadece kendi isimleri var ki cogu surekli elemanları yanındakiler ve en azından sonuna tayfası band falan eklememişler ve cok da seviliyorlar. Yani bence bu tayfası kelimesi önemli degil zaten elemanları tanımak isteyen tanır.

yosun demiş ki:
bi röportajda onlar arkada öle besleme gibi duruyorlardı...
:) :) :) hehe

yahu yazilan yorumlari okudukca hevsim kirildi..
Ben bu kizi severim.Potansiyeli hep vâr olan birisi.
Gruplar la solist halinde gozuken rockcilari bir biri ile kiyas tutmak ne kadar mantikli onu bilemeyecgim.
Neticede herkesin kendi secimidir kiminle calisacagi,kimin on plana cikacagi ..

bize kalan soru;
-iyi mi olmus kotu mu?

yorum;daha iyi olabilirdi.

Eski albumune gore biraz daha acemice,bu yeni albumu.
orta kalite diyebiliriz.
Kasette populerlik kokuyor..
yine su klasik produktor vak'asi diyebilir miyiz bilemiyorum...
her cikis yapan illâ sanki cover yapacakmis gibi sanki.

Ben kalender mesrebim bir erkek sarkisi degil mi :D
gülyabani cok guzel.

çok kötü bir albüm olmuş. aylin sesini kullanamamış. herşeyle alay edeceğim derken berbat etmiş. müzikleri de sevmedim. grup olayını iyi kullanamamış.

ya arkadaslar neyin tartIsamasInI yapIyosunuz hala.onlar hallelerinden memnunlarki kabul etmisler.bizde bunu saygIyla karsIlamak düser.kapatIn artIk bu tayfa konusunu.bakIn uzun zamandIr bekledigimiz albümü cIktI konusalIm albüm hakkInda...

gül dünya die bi şarkı var.. süper bişi :!: .. gül dünya die bi kıza yazmış ve ben benzeri bi olay görünce bugünde gazetede delirdim .. ne insanlar var insan demeye dilim varmıo :twisted:

jewelbox demiş ki:
Arkadaslar Aylin'in ilk CD'sini ariyorum bulamiyorum, bilgisi olan varmi? Yada elinde fazla olan??
4 4.5 yıldır piyasada yokmuş albüm 1-2 ay içinde yeniden basılacakmış ve piyasada olacakmış bir iki remixle birlikte
fanta konserinde izledik kendilerini konuşurken sesi daha bi tatlıydı sanki otur saatlerce dinle o konuşsun o sıkılmazsın o derece yani

Geri