Aylin Aslım

o bı haber, arkadası değıl .guldunya adında cocuklu bı cocukkadın(baska bır tanım bulamadım cunku cocuk yasta anne olan bı ınsan).
bırkac ay once fecı sekılde katledılen bı kadın .mevzu bahıs olan konu ıse tore .
cocuk kadının oldururlmesıne koyde buyuk bır meclıs kuruluyor ve bu meclıs karar verıyo guldunyanın oldurulmesı ıcın.
hatta hatırladığım kadarıyla abısıde onu oldurmek ıstemıyo ve beraber bı sığınma evıne gıdıyolar ama baska caresı kalmadığındanmı desem bılemıyorum ama kadını katledıo.

nası bır zıhnıyettır bu????????

ama bence aylının bole bı olayı olmus. bılmıyorum ne ama ne zman tecavuz tore cınayetı falan denılse kadın irkiliyo garipleşiyo ve bu arkadas meselesı değil

benımde arkadasım aılesı yuzunden ıntıhar ettı öldu onu ben buldum ama ne zaman ıntıhar dense ben kotu olmuyorum garıp bırseyler var kadında...........bence

bu arada kendısı hakkındakı dusuncelerımıde soylemeden edemeyeceğım

1.si cıdden cok guzel bı hatun
2.si cıdden ıyı bı ses kalıtelı bır muzık yapıyo
3.sü ınsanlığın yasadığı olaylara karsı duyarsız değil bkz:guldunya
4.sü
5.si
6.sı

...sı album bence mukemmel olmus evden dınlemeden cıkamıyorum bağımlılık yaptı:p

Albüm çok güzel olmuş güldünya ise başka bir güzel ve evet benede çok sade ve duru bir güzelliği var Umarım bu derece etkilenmesinin kendisiyle ilgisi yoktur. Ama olay başlıbaşına iğrenç bir durum insanlık dışı

Ülkede bu tarz olaylar iyice zıvanadan çıkmış durumdayken ve insanlar artık bu tarz şeyleri çok normal bir olay olarak görüp kabullenmeye başlamışken. Aylinin bu kadar duyarlı yaklaşımı, yakın çevresi tanıdığı veya kendiyle alakalı her neyse yaşadığı olaya tepkisiz tepkisi çok anlamlı.

Ben yeni kasedini dört gözle bekliyordum.Ama çıkış şarkısı beni hayal kırıklığına uğrattı,almadım da kasedini...Tamam değişmeyen tek şey değişim anladık,anlattılar uzun uzun ama ben Aylin Aslım'ı zor günler'le ve elektronik müziğiyle sevdim.Yine de alacağım kasedini,belki tüm şarkıları Ben Kalender Meşrebim gibi değildir.

kesinlikle albümü kalender meşrebim'e bakarak değerlendirmeyin..kendisi de söyledi..albümde, albümü tam anlamıyla anlatacak şarkı olmadığı için çıkış parçası olarak onu seçmişler..ve bu şarkıya şimdi klip çekilmeseydi bir daha çekilemeyeceğini söyledi..

solar demiş ki:
Ben yeni kasedini dört gözle bekliyordum.Ama çıkış şarkısı beni hayal kırıklığına uğrattı,almadım da kasedini...Tamam değişmeyen tek şey değişim anladık,anlattılar uzun uzun ama ben Aylin Aslım'ı zor günler'le ve elektronik müziğiyle sevdim.Yine de alacağım kasedini,belki tüm şarkıları Ben Kalender Meşrebim gibi değildir.

kesinlikle katılıyorum sadece eski albümü değil bazı yalanları da süpoer yorumlamıştı. bence yazık etti kendine bu kadar süper bi ses ve kalender meşrebim gibi basit bi şarkı. çok "piyasa" bir çıkış oldu kanaatimce..

Aylin Aslım’ın resmi internet sitesi www.aylinaslim.com adresinde açıldı. Aylin Aslım severlerin dört gözle beklediği sitede, konser tarihlerinden, Aylin Aslım ve Tayfası ile ilgili haberlere, Aylin Aslım’ın kişisel biyografisinden, fotoğraflarına kadar tüm bilgilere ve daha da fazlasına ulaşmak mümkün.

Aylin Aslım’la ilgili en son haberleri merak ediyor, kendisini daha yakından tanımak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden tıklayın ...

Geri