Aylin Aslım

Aylin Aslım öğrenci değil.Şuanda İngilizce Öğretmeni ama öğretmenlik yapmıyor sanırım.ben bir programda izlemiştim orda kendisi söyledi.

şöyle bir şeyde biliyorum bir dönem bu gru işleri falan oluşmamışken ders verdiğini gönüllü öğretmenlik yaptığını... yani önemli değil mezun olup olmaması ama olsaydı güzel olurdu aylin hocam ha :LOL: :LOL: sevdim bu hitabı...

sondan bir önceki foto hangi konserden sorması ayıp.dikili deki konserindede aynı kıyafet vardıda ondan merak ettim.

ilk albümü gayet iyiydi alt yapılar synthler düzenlemeler hele ki senin gibiyi hala severek dinliyoruz ... ama son albüm maalesef fısss
bi zahmet tayfayı dağıt be diyo insan
ya da boşver şekil yapılımış bi kere o basçıyla elektrocu kızlarımızla ne gerek var... imajlar yapılmış marjinal abla tripleri yapılmış ...kaymağını yemememek olur mu?

bişey farkettim de forumda ben de dahil olmak üzere aylin aslımın ne kadar hoş bi hatun oldugundan bahsetmişiz genelde müziğiyle pek bi ilgimiz yok gibi :LOL:

şimdi göze hitap ediyor allah için :LOL: ama bu sesinin önüne de geçmez ki artık bilindik şeyler dışında busefer başka şeylere yöneliyoruz güzelliği tarzı imajı tayfa vs vs vs

arkadaşlar gerçektende ya bırakın artık aylin aslımın müzik dışındaki konuştularımızı.gelin biz müziği hakkında konuşalım

kendi de tayfası da daha nice yıllar bizlerle olsun diyorum !

'ahh' klibinde sol göğsünün üstünde süper bi dövmesi olan insanüstü varlık kim acaba??
beni aydınlatabilecek birileri var mı?

Geri