Aylin Aslım

buzz demiş ki:
bişey farkettim de forumda ben de dahil olmak üzere aylin aslımın ne kadar hoş bi hatun oldugundan bahsetmişiz genelde müziğiyle pek bi ilgimiz yok gibi :LOL:
:!: s :?: o :!: r :?: u :!: n :?:

:arrow: Aylin Aslım ve tayfasını canlı dinlemek bi çoğumuza nasip olmustur,belkide olmamıstır.Ama canlı performansındaki coşkusu daha iyi :bence: bilen bilir...

:arrow: Sahnede coşup coşturması ki o kalender mesreb sarkısına başlamadan önce '' gelmiş geçmiş en eski punk şarkısı'' demesiyle millet coşuyo zaten...

:arrow: Tayfa da milleti coştuyuro ayçanın ve ayşenin gitarları,sempatik hareketleri ve seyirciye olan yakınlığı
Alinin soloları Mertin davulları oyoyoyoy diyorum :)

:arrow: Aylin Aslım ve Tayfasını gerçekten seviyorum
keşke onlarda beni sevse :) seviyolardır yahuu
:kopkopkop: hatta :ver coşkuyu kolanlara:

If Performance Hall - Ankara - 30 Ekim 2006, Pazartesi

30 Ekim Pazartesi saat: 20:30'da;

Aylin Aslım ile Söyleşi

2000 yılında çıkarttığı ilk albümü "Gelgit" ve 2004 Mayıs ayında çıkarttığı 2. albümü "Gülyabani" ile Türk müzik piyasasında önemli bir yer edinmiş olan Aylin Aslım Lokal Anestezi'de !

Bu güne kadar gerçekleştirilmiş bir çok müzik projesinde yer alan ve bir çok önemli festivalde de dünya starlarıyla beraber sahne alan Aylin Aslım ile, 30 Ekim'de "seni" konuşuyoruz...

bildigim kadarıyla kendisi ingilizce ögretmenligi mezunu :D
ilk klibindeki küçük yavru masum kedi rolunden şimdi biraz daha yırtıcı buldum onu.ama daha da yırtıcı olsa pek bi sevinirdim.
gülyabani ile kendimi buldum, kendisini de bulmuş oldum.
beyoglu kiminoglu'nda insanları buldum kaybettigim.
üzerimde sevdigin mavi elbise m de her seyi buldum.
buldum anam buldum :D

son albümünü dinlerken ne kadar yalnız olmadıgımı aslında cümlesine ulaştım.
kah depresif takıldım kah güldüm..
aylin..tv makinesi nde bi ara sogudugum ama sesini dinledikçe ısındıgım güzel saçlı kız..her ne kadar rengi yapay da olsa.

bi canlı tel baglantısında neden basında hala kraliçe sembolü element var diye soran kişiye küfür etme hakkımı da buldum..

yapaylıgın,çalıntı şarkıların kral satıldıgı ve sayıldıgı bu ülkede.

aylin aslım...aslım, aylin!

yani o manada pop değil elbette, biz de anlıyoruz rock mı pop mu

demek istediğim ne bileyim popüler şarkılar, geçici yani.. mesela bundan 1 2 sene sonra dinlenmeyecek şarkılar. metalica, lp korn gibi değil yani demek istediğim bu..

Hot_KoRn demiş ki:
yani o manada pop değil elbette, biz de anlıyoruz rock mı pop mu

demek istediğim ne bileyim popüler şarkılar, geçici yani.. mesela bundan 1 2 sene sonra dinlenmeyecek şarkılar. metalica, lp korn gibi değil yani demek istediğim bu..
:):):):):)

lp korn gibi değilmiş...??
niye onların sarkıları herkesin dilindemi...??
Aylin ilk sarkılarından olna ''senin gibi'' hala herkesin dilinde yeni albümünde ''ahh'' ona keza efendime söyliyim ''kalender meşreb'' ise kanlıcadaki sekerli yoğurt tadında
korn ve lp ile aylin veya türk rock'ı bir tutma

herkesin dilinde olmaması normal çünkü zaten ingilizce ve özellikle lp ın bazı şarkıları anlaşılmıyor :)

ama haklısın türk rock ve yabancı rock bir tutulmamalı..

24 saat 1 star'ın bu haftaki konuğu Ogün SANLISOY...

işte yayın saatleri...

http://www.powerturk.tv/2006/24saat.asp

Buraya niye koyduğuma gelince.... AYLİN ASLIM OGÜN'le ilgili yorum yapıyor...OGÜN'de yorumuma cevap veriyor... AYLİN ASLIM fanları izlemek isterse diye buraya koydum... bu arada AYLİN'İ ve TAYFASINI ben de çok seviyorum...anki rock fest'te Ogün'den önce izleme şansımız oldu...canlı performansları güzel .... ayrıca eğlenceliler... hepsi çok tatlılar...

ahh şarkısını bğenirim tek ama kendsi ii işler yapıo sanırım ne diyim dewam etsin böle( bu arada klibi bya dğişik snunda suya grio falan) ;)

Geri