Ekipmanlarıma Takas 89 Şahin Teklifi Geldi !!!

'Forum Meydanı' forumunda manyektik tarafından 27 Kasım 2014 tarihinde açılan konu

1. İsim vermicem ve rencide etmicem :)
    İlanlarımda da görmüşsünüzdür satılık olan marshall amfim ve charvel gitarım var. Ankara'da bir arkadaş 89 model şahin teklif etti. Motorda bir sıkıntı varmış 2000 tl'lik masrafla binersin dedi. Şimdi sorarım size napayım ? :)

metaltrrocker bunu beğendi.
  2. araba zaten temiz olsa 89 model 5 6 bin e gider eder ki masraflıda ne denirki

manyektik bunu beğendi.
  3. Keeley modlu değilse kabul etme bence.

4. hahaha :D full tüplü demedi transistörlü şahinler çok elaktirik yiyor terbiyesiz adam işte

5. sahinin pedalina ayakkabiyla basilmadiysa ve kilcal cizikleri yoksa olmaz o is:)

6. Ehliyetim yok de, çık işin içinden :D

7. arkamda turkrock forum var hey gidi :)

8. :):)

9. ver gitsin

tothestars bunu beğendi.
  10. Modifiye demişken gaz da ds1, frende lm2, debriyaj'da cs3 kutuları olsa fena olmazdı hani :)

11. bu çığır açan takas teklifinden sonra neler gelecek cidden dehşetle bekliyorum

12. Ben zamanında sahibinden de sattığım pedal için şöyle bir takas almıştım çok iyi hatırlıyorum : 3 dişi 1 erkek f1 yunus ciklet damızlık...

manyektik bunu beğendi.
  13. hadi buyur :)

14. Al abi , klip çekimleri falan olursa lazım olur.
    Bir de bu tofaşların "kardeşlik kulüpleri" var.. Üye olursun valla abi.

15. haehahehaheaheah :D:D:D:D:D sesli güldüm
    videonun altına ilahi koyup youtubea koyacaksın. Allah'a inanmayan böyle olur diye :D

16. O.2.

O.2.

487
    543
    4,656
    km'si kaçmış?

17. oynadıklarını düşünüyorum 178.000

18. Iyi tarafından bakın müzik anlayışı Şahin'in bagajındaki bastan ibaret değilmiş :D ekipmanın iyisinden anlıyo :D

diskjockey, metaltrrocker ve manyektik bunu beğendi.
  19. Oynanmamış olma ihtimalini düşünmeyin bile :)

20. tabi canım :D

Bu Sayfayı Paylaş