Gitar Boyama - Desen - Resim - Sticker Yapıştırma Üzerine

bu arada lespaul zaten çok yakışıklı gitar başlı başına bence hiç bişey yaptırmana gerek yok...
hiç girişme bence..sonuçta cilasını zedeler falan çok üzülürsün ucuz bi gitardeğil...ben mesela carvin aldım bırak stickerı elimi bile sürmüom:) öle astım karşısna geçip bakıom:D

tamam ya ben bi istanbula geleyim onları konuşalım benim elimde hala cort x9 var onu satcam işte satar satmaz da arkadaşın epiphone u alcam onları halledeyim konuşuruz senle tekrar saol yardımların için...

aaa bide bak aklıma ne geldi:)
gitarın gövdesine uymayabilir sticker ama pickguardına güzel bişeyler tasarlamak mümkün hem gitara zarar vermezsin..tabi pickguardla çalmayı seviyormusun onu bilemem...
neyse kolay gelsin..:)

dün ilk sticker larmı yaptırdım. fakat hiç te umduğum gibi olmadı. öncelik le kağıt kalitesi çok düşük ve seçme şansınız yok çünkü ellerinde tek çeşit kağıt var. aynı defter etiketleri gibi. ve diğelim kuru kafa yaptıracaksınız. size kuru kafa resmini a4 kağıdı boyunta bir kağıdın ortasına yapıyorlar. sadece kuru kafayı yapıştıramıyorsunuz . şekli kağıttan sizin kesmeniz gerekiyor. yada dikdörtgen bir çerçeve içine alıp kuru kafa resmini öyle yapıştırmanız gerekiyor. bu yüzden eğer elinizdeki resimde çok fazla girinti çıkıntı varsa kesmenizde zorlaşıyor.

ben yaptırdım bikaç şekil istanbulda çok güzel oldu valla daha kesip yapıştırmadım ama süper gozukuyorlar valla her zaman gitarımın üstünde gormek istediğim stickerlar olcak
ajan mulder ın I want to believe posteri süper duruyo bi de uzaylı penam var tam oldum yani sahnelere hazırım =) ufolara inanan biri olarak... neyse sizlere kolay gelsin arkadaşlar...

arkadaslar ibanez gitarımın rengini düz siyah renkten nefret ettiğim için değiştirmeye karar verdim ibanez jem 77 de olan hani ayna gibi olan boyadan (ismini bilmiyorum) yaptirmak istiyorum istanbulda bunu yapabilecek bi usta varmıdır yada govdenin heryerini kaplıyacak bu renk sticker da olabilir... Tesekkur ederim...

gövdenin her yerini yaptıracaksan bir oto kaportacısına götürüp hallettirebilirsin. krom havası veren spreylerden atıp üzerine vernik çekilince istediğine yakın birşey olur.

secks demiş ki:
gövdenin her yerini yaptıracaksan bir oto kaportacısına götürüp hallettirebilirsin. krom havası veren spreylerden atıp üzerine vernik çekilince istediğine yakın birşey olur.
peki üzerindeki siyah boyayı da onlar kazyabilirmi?

hocam bende ankaradayım bende sticker düşünüyorum engürü pasajı nerde kızılayda :D bilsem gidip yapdırcam zaten şimdi şekil bulmaya başladım =) bu arada araba çk hoş batmanci abi :D =)

@edaffy

Kendi attığın mesajları dilediğin gibi silip düzenleyebilirsin.Eğer bu şekilde son mesaj atan sensen, "edit" tuşuna basıp eklemelerini yapabilirsin.
Yanlış anlama mod veya adminden uyarı almayasın diye söylüyorum.

yaghs demiş ki:
ben istanbulda daha bugun bir copy kırtasiyeye gittim adamlar beni internetin başına oturttular istediğin şekilleri bul biz yaparız dediler...
x-files blues brothers bluesman ve I want to believe
şeklinde 4 tane sticker çıkarttım tabi hepsini yapıştırmıcam ama fotorafını çekip koyabilirim isteyen olursa yardımcı da olurum bana 1 milyona mal oldu a3 e sığdı hepsi :)

Dostum bahsettiğin yer tam olarak nerde ? yardımcı olursan sevinirim.

Geri