Enterprise (Heavy-Thrash) Ankara

wbyeniyil1da6.jpg

olm bı gıtarıst bulunda en yakın zmanda konser werın kulagımızın pası sılınsın.ayrıca lewente kotu vokal diyen arkadas sen sobekyar ye tamam mı..... :twisted:

kardeşlerim dediğim adamlarsınız abi ama bunu yapmanız çok yanlış bizle çalmak istiyosan kasatura yı bırak demişsiniz uğur a ki ben ozan ın can ın ben uğur dediğimde ne tepkiler verdiğni biliyorum tüm grup için konuşmuyorum ama bana bu tepkileri verenlere cidden yazıklar olsun çok kırıldım abi beklemezdim hiç sizden eyw

ben öyle bişi demedim....

Uğurunda geri dönmesinin taraftarı değilim...İstemiyorumda...Uğurun ne haltlar yediğini herkes biliyor.

Özellikle sen daha çok biliyosun...!

Selam tekrar millet konserler yakında başlayacak inşallah yeni mekan ve projeler var...Burda da ortalık karışık gibi neyse :S Yakında güzel haberlerle karşınızdayım :) Gitarist bulma işinizi hızlandırmanız dileğiyle..
Saygı ve Sevgilerimle...
Onursal ;)

Uğur olayını burada konuşmayak gayrı canlarım,teşekkürler Onur'um,Uğur geri geldi,en kısa zamanda hazır olunca seni rahatsız edicez nasipse...
Saygılar ve Sevgilirimizle =)...

olm yorrrrr
nbr lan burda gawtlar ya abi tum uyelerinizn elini ayaını operm lan yuzunu gozunu hertarafını operm sizi çok sewiorm lan ilk konserinizde hepinizi opcem(opucuk manyaı oldm arada)ya abiler bekliorm konseri ama ii 1kalayı yemeden konser istiorum çok özledm sizi lan
hepinizi çok sewiyorum :D

abi bu arada nerde çalcaınızıda duydum nnnnööööööeeeeeeeaaaahh!!!!!
dedim super olur abiler nasipse gelcem
lewent ben ztn alıorum hberinizi o gwt dawlcudan turewin arasında birazda sizden konuşuoruz işte.......
cana converse çok yakışmış dimi çekmiş bordoları yawru çok yakışıklıydı bugün ;)
uur ewt abi bana de öle 1duyum geldi die duydum ama ne kdr dooru duymusum blmiorum aslında..............
abi hakkaten canım sinitsel istedi ya :idea:
seviyorum sizi ENTERPRISE

NNNNNNNNNNeeeeeeeeeeeeee iice mallaştın olm ne dion sen yorrrrrr bizde seni sewioz senide herkeside yakında konserlere bekliorz kesinleşince burdanda duyurucaz işallah yeni bomba gibi şarkılar war isimlerini duyunca kafalarınızı tutamıcaksınız.Yakında görüşmek dileğiyle saygılar....

Geri