Enterprise (Heavy-Thrash) Ankara

enterprise_gitar demiş ki:
lööööö
bklioz herkesi pure evilde koduk 2 tane de beste war :twisted:

İyi konserler beyler kolay gelsin!

Yolunuz açık olsun bundan sonra...

İyi çalışmalar! Bestelerinizde başarılar...Bundan sonra diğer gruplarımla yoluma devam ediyorum...

Ve işte son kez!

PAIN ! KILLER !

Saygılarımla... 8)

Şeref abi sen bizim kardeşimizsn we her zaman noolursa olsun grubun bi elemanı gbi grcez seni yani ayrılamaız abi grupla konsere cıkmasnda biz seni yanımızda hissedicez abi çığlıkların kulaklarımızda çınlıcak ayrıca konserlerde gelip söliceksin abi bu son pain killer diişin deil:D.Abi sanada dier gruplarnda başarılar her zaman noolursa olsun hep yanındaız seni sewioruz.Abi nie bilmiorm ama suan duygulandm gercekten senn gbi wokal we insan dünyada az abi enterprise seni sewio yolun acık olsun kardeşim

PAİN KİLLLEEEEEERRRRRRRRRR!!!!!!!

Saygılar Can Sürmen ve Enterprise

Süperdiniz lan.Hepiniz tek tek çok iyi çaldınız.Ama özellikle Uğur dehşetti o nasıl bir gitar çalıştır,nasıl bir adamdır anlayamadım valla :p

Neyse arkadaşlar başarılar daha görüşürüz çok :)

Herkesi öpyorum saolun arkadaşlar,Nie gelmedin lan şeref demmbarmısın sen uyudunmu aq o kadar konuştuk :D,öle forumdan PAİNKİLLER atılmaz 1 kere duymam lazım :D

cok gsl konserdi arkdslar glsn herkese cok tesekkrler ..

seref daha nice painkiller lara ya ne son kezi senn olduun konserlerde painkiller sensiz solenirmi :)
sewiorz sni krdsm snn de yoln ack olsn...

PAİNNKİLLERRR...

Beyler kusura bakmayın gelemedik konser teknik arızalar yüzünden :) Anlatırım görüşünce. Konser iyiymiş sallamışınız yine ellerinize sağlık :D
Görüşürz kolay gele...Demoyu bekliyoruz...

IMPULSE'dan Enter tayfasına selamlar.Demo çalışmanızı bekliyoruz efenim.Şeref'in çıkması kötü olmuş ama arasıra sahneye yine çıkar umarım sizinle.Neyse görüşmek üzere iyi çalışmalar!!!

Geri