Leonard Nimoy - Mr. Spock Aramızdan Ayrıldı

'Forum Meydanı' forumunda hackeiommi tarafından 27 Şubat 2015 tarihinde açılan konu

1. Bugün unutulmaz Leonard'ın eşi tarafından akciğer rahatsızlığı nedeni ile vefat ettiği açıklandı. Umarım gelecek kuşakların zihninde sadece Mr. Spock olarak kalmaz, insancıllığı ve aydın tavırları ile de hafızalarda yer eder.

Hoşçakal Leonard....

2. Ezo

Ezo

204
    142
    1,506
    Yapma yaaa...
    Hani Vulcanlılar ortalama 200 yıl yaşıyorlardı..

Unutulmaz Mr Spock.. Ilk kez 1969 da daha TRT tek kanal siyah beyaz iken ve günde 4 saat yayın yaparken seyrettim di.. 9 yaşındaydım..
    Cumartesi günlerini iple çekerdim ..

Bugün Trekkie ler için kötü bir gün..

taratur ve hackeiommi bunu beğendi.
  3. Ronnie James dio ölmüş, Michael Jackson ölmüş, şimdi de Leonard Nimoy gitmiş. Ne biçim bir devirde yaşıyoruz, daha kaç efsanenin gidişine şahit olacağız, düşüncesi bile kötü.

@hackeiommi aga, bizim illnino twitter üzerinden dürttü, başsağlığı diliyor sana.

hackeiommi ve oldiesngoldies bunu beğendi.
  4. Bende şimdi sosyal medyada bolca resmini görünce anladım öldügünü, kulaklarını çınlattım Hakan abi

hackeiommi bunu beğendi.
  5. Kutay_

Kutay_

696
    1,025
    9,605
    Leonard Nimoy Mr. Spock'tu. Rol yapmıyordu, oydu. Asla unutulmayacak. Toprağı bol olsun.

MetalPose ve hackeiommi bunu beğendi.
  6. EMM

EMM

735
    814
    4,556
    Fringe'deki Dr. William Bell, super insan. Huzur icinde uyusun.

metaltrrocker ve hackeiommi bunu beğendi.
  7. başın sağolsun abi...

hackeiommi bunu beğendi.
  8. Illogical. Spock her zaman kalbimizde yaşayacak :)

hackeiommi bunu beğendi.
  9. Bir Vulcanlı'ya yakışan uzun ve verimli bir hayat yaşadı. Kalplerde ölümsüzdür elbette :)

K-man bunu beğendi.
  10. Big Bang Theory ekibinden Leonard Nimoy özel bölümü bekliyoruz bu durumda.

hackeiommi bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş