Bertuğ Cemil

93-94'tu sanirim.Zugasi Berepe'den basci Metin ve davulcu Murat arkadaslarimdir ve ne zaman konussak,"abi guzel caliyoruz,gel bir dinle" diyorlardi bana.Esseklik edip dinlemedim ve yillardir sektorde olmama ragmen rahmetli Kazim'dan ve yaptigi islerin guzelliginden,ölümünden sonra (TRT'de seyrettigim konserden sonra) haberim oldu malesef...
Dolayisiyla bahsettiginiz sarkidan da ancak simdi haberdar oldum,uzulerek,cok guzel sarkiymis cunku.(Biraz Selda Bagcan'i andirdi bana...)
İki sarkiyi ben pek benzetemedim,belki a bolumlerinin girisleri andiriyor olabilir.
Yani size katilamayacagim.

mavibulut demiş ki:
BEN HİÇ SEVEMEM adlı parça,rahmetli Kazım Koyuncu nun,''Anılar Düştü Peşime'' adlı parçasına çok değil epey benziyor...

İki parcanin girislerindeki ufak akor ya da melodi benzerligi o iki parcayi "cok degil,epey benziyor " kılmaz ya kanimca,neyse...

Bunun yerine "Ben Hiç Sevemem" in girişi bana "Anilar Düştü Peşime" nin girisini andiriyor demek daha dogru olurdu,sevgiler.

aga anlamadığım bi şey var bertug cemil kişisi bizzat bu siteyi ziyaret edip foruma yazıyor peki bu başlık neden sabit değil bertuğ abimize yamuk yapmayalım lütfen

buzz demiş ki:
aga anlamadığım bi şey var bertug cemil kişisi bizzat bu siteyi ziyaret edip foruma yazıyor peki bu başlık neden sabit değil bertuğ abimize yamuk yapmayalım lütfen

Bu konuda bir kaç yöneticiye bildirdim gözlerinden kaçmıştır umarım gereken yapılır mutlaka ;)

Başlık sabitlendiği anda alalım yerimizi Turkrock'ta o zaman :)

Herkese selamlar..

Bertuğ tam gaz yola devamm
8)

Geri