Bertuğ Cemil

Eh siz o kaseti Sönmez iihanının en alt katından alırken,ben de muhtemelen İnegöl pasajının en alt katında ya da daha eskiyse Sedat abinin stüdyosunda(Pasajın ismini hatırlayamadım şimdi),arkadaşlarımla prova yapmaktaydım.Bursa'nın The Rock City olduğu zamanları hatırlattınız şimdi bana :D
Son kez'e olan ilginiz çok hoşuma gitti,Blues-Rock'n Roll'a olan ilgimi en çok yansıtan parçadır çünkü,ilerleyen albümlerde benzer işleri daha çok yapmayı düşünüyorum,cesaret verdiniz :)
Son Kez'e klip çok isterim ama,çok sonra düşünülecek bir konu bu sanıyorum...

selam

Selamlar Bertuğ abi.Seni forumlarda aramızda görmek çok güzel.Albüm çok kral olmuş klipler de en az albüm kadar güzel,canlı performanslar ayrı bi dünya zaten bahsetmiyorum bile.Müzik dünyasında ki parmakla sayılacak kadar olan düzgün adamlardan birisin bana göre.Ben de tam bir Yavuz Çetin hayranıyım.Senin de arada bir şarkılarını seslendirmen de çok hoşuma gidiyo.Yüreğine sağlık.Bu arada seni NTV'de gece gündüz programında gördüm tam izlemeye koyuldum 1 dakika bile sürmeden bitti röportaj uyuz oldum o kadarcık röportajla mı yetindiler senin albümden bahsetmek için :) Neyse fazla uzattım,saygılar...

Arkadaşlar Türkiye Cumhuriyeti dahilindeki müzik kanalları belirli düzenlerini oluşturmuşlar ve bazı oluşumlara engel oluyorlar ve bildiğiniz üzere kaliteden gittikçe uzaklaşıyorlar. Fakat biz buna karşı durmak istiyoruz ve artık video müzik kanallarında daha iyi çalışmalar izlemek istiyoruz.

Görülen son örneklerdin biri de Bertuğ Cemil'in KAYGI adlı parçasının klibi müzik kanalllarının saçma düzeni engeline takılmış durumda. Ve tabiki hiç de hoş olmayan bir durum içinde olduğumuzu görüyoruz. www.bertugcemil.biz sitesi olarak sizlerin desteğini bekliyoruz. Bir nevi sanal yoldan imza alıyoruz. Yanımızda olacağınızdan eminiz. Şimdiden teşekkürler...

KAYGI KLİBİ DESTEK İÇİN
http://kaygi.bertugcemil.biz/index.php

alicandan demiş ki:
Sitede ki Fool For Your Stockings performansı Bertuğ abinin mi? ZZ TOP olmadığı açıkta

Evet, Sustain'in My Moon bar zamanlarından bir kayıttır. Bertuğ vokal ve elektrogitar, Murat Tükenmez bas, Mert Önal davul ve Toygun Sözen saksafon.

Sustain başlığıda var burda, oradan daha fazla bilgi de alabilirsin ;)

Geri