Bertuğ Cemil

Biraz geç de olsa yazabildim :) SaklıFest'te sizden önce hayaleTTren olarak sahnedeydik ve soundchek 'de dahil sizleri sonunda canlı izleyebildik. Çok güzel bir performanstı. Başarılarınızın devamını dilerim. Tüm gruba selamlar sevgiler...

Herkese teşekkür ederim güzel yorumları için...
Onur soundcheckte çok isterdim merhabalaşmayı,ama kaotik bir soundcheck oldu,gerildim biraz sanırım.Sağolasın,arkadaşlarına da selamlar :)

kralyt0bb2.jpg

bence yavuz çatin'le aynı misyonu yüklenmişsin.fakat klip parçalarını bence yanlış seçmişsin.bu yağmur adlı parçan çok iyi.klipte ona geliyor sanırım.başarılar

kallipardi demiş ki:
bence yavuz çatin'le aynı misyonu yüklenmişsin.fakat klip parçalarını bence yanlış seçmişsin.bu yağmur adlı parçan çok iyi.klipte ona geliyor sanırım.başarılar

Selamlar.
"Yavuz Çetin"le aynı misyonu yüklenmekten çok,onun müzik arkadaşıyım ve onunla aynı işi,yani "çalıp-söyleme" işini yapıyorum,ki o bunu en iyi yapan kişiydi memlekette kanımca,bunu her zaman söylerim.Bir de onunla çok benzer bir müzikal geçmişim var.Yavuz'un şarkılarını yorumlamayı çok seviyorum,ismini yaşatmak için deelimde geleni her zaman yapacağım...
Ancak iş şarkı yazmaya gelince,kişilerin ürettikleri birbirinden farklı yönlere gidebiliyor.Klip şarkısı seçimi,yoruma açık tabi,yorumuna saygiliyim.Ama ben yaptığım işin arkasındayım ve daha yapacak çok şeyim var hayırlısıyla.
Yağmur'u beğenmene sevindim,benim için de özeldir,doğrudur,üçüncü video yağmura çekilecektir,bakalım...
İlgine teşekkürler

iyiki sağanak programını izlemişim diyorum,yoksa aklımda hep yanlış bir ön yargı olacaktı.ne yazıkki yavuz çetin'e içimizin kan ağladığını söylerken hayatta kalan ve aynı misyonun takipçisi insanlara gereken özen ve saygıyı gösteremiyoruz.(süleyman bağcıoğlu,rahmetli kerim çaplı,asım can gündüz,enver izmailov ve adını ne yazıkki hatırlayamadığım birçok kişiye göstermediğimiz özen gibi)

başarılar

kallipardi demiş ki:
iyiki sağanak programını izlemişim diyorum,yoksa aklımda hep yanlış bir ön yargı olacaktı.ne yazıkki yavuz çetin'e içimizin kan ağladığını söylerken hayatta kalan ve aynı misyonun takipçisi insanlara gereken özen ve saygıyı gösteremiyoruz.(süleyman bağcıoğlu,rahmetli kerim çaplı ve adını ne yazıkki hatırlayamadığım birçok kişiye göstermediğimiz özen gibi)

başarılar

İsimiz geregi dogal karsiliyorum ben on yargiyi.Bize dusen de inanip calmaya devam etmek sirf da bu yuzden :)
Bir zamanlar Beyoglu'nda,yukarida adı gecen muzisyenlerin hepsini ayni sahnede gormek mumkun olurdu...
Ozledigim ve yasatmak istedigim sey o iste.

Geri