Detone (Alternatif) - İzmir

ilk defa dun gece izledim ve cok begendim. ozellikle bol duman'li repertuara bayildim : )

cok kalabalik olmasina ragmen cok eglendik, gerci sıkısıklıktan butun gece sahneye yapisik olmamiz nedeniyle kulaklarim hala ugulduyor ama olsun : )

tesekkurler guzel gece icin...

hınca hınç kalabalığa rağmen eğlenceden kendini kesmeyen ve bizle beraber zıplayan herkese çok teşekkürler...
garantili eğlencenin adresi detone,,,memnun kalmazsanız paranız iade....haha:D

ilahii serrooo :LOL: zaten kendini kaptırdıktan sonra kalabalığa aldırmıosun kii hem bundan sonra daha da kalabalık olucak git gide öle oluo çünkü herkesin alışması lazım 8)

ewet çok elenceliydi ama bi türlü programın sonunu getirmek nasip olmadı o kadar çok eğlendiosunus kiii aralarda çok sıkılıorusss:p

ya ben bişi sorcam benim bildiim bi detone var onunda bildiiim bi kac sarkısı varda en sevdiiim mor yazma die bi sarkıları var bu grup o grup mu:)))

ya bide bı mor yazma bendeki versiyonda rock deil daha cok alternatife yakın yada punk tarzıydı bi deişme olmus ayrıca soliste deişmiş galiba yanılom mu????

mor yazmanın 2 versyonu var,,vokal değişmedi ama sesi biraz değişmiş olabilir çünkü ilk mor yazma kaydediliş tarihi bundan 4-5 sene önce olmalı tam zamanını bilmiyorum.....yani kısaca detone senin bildiin detone 8)

ama ben ssize nacizane görüslerimi sunayım bence bendeki mor yazma daha ii gibi bu da fena deil ama ötekindeki sound size daha cok yakısıodu ama ben sizi herhalinizlede dinlrim sorun deil konya ya gelme planınız varmı

siteden dinlenebilecek ve ordan verilen linklerden indirileblecek 2 beste 1 cover var.diğer bestelerimizi inşallah albüm olursa ordan ve sahnede canlı performanslardan dinleyebilirsiniz

cover güzel olmus ama ins konyaya gelirisiniz yada ben istdayken orda herhangi bir bara yada festivale gelirsiniz mesela barisarock sizi canlı dinlemeyi acayip istiyorum

Mor yazmanın ilk versiyonunda Umut'un vokali daha güzel ama ikinci versiyonun alt yapısı tabiki ilk kayıttan çok daha iyi.Detone herzaman güzellik ve kaliteyle anılan bir grup,yıllar sonrada böyle olucagına eminim.

Mor yazmanın ilk versiyonunda Umut'un vokali daha güzel ama ikinci versiyonun alt yapısı tabiki ilk kayıttan çok daha iyi.Detone herzaman güzellik ve kaliteyle anılan bir grup,yıllar sonrada böyle olucagına eminim.

release_ demiş ki:

öncelikle teşekurler..

UMUT un sesi herzaman güzel arkadaşlar...bence hiç degişmedi.....

Mor yazmaya gelince ..eski hali tarihini tam hatirlayamıcam ama 2000 nin sonlari yada 2001 olmasi lazim ve evde yapilmiş bir kayıttır o....şimdiki halini daha çok seviyorum ve bizim tarzimizi daha iyi yansıttığını düşünüyorum...

iki üç tanew daha var yeni beste onlari da en kısa zamanda programlarımızda veya siteden(indirip) dinliyebileceksiniz..saygilar efenim ;)

punkserkan demiş ki:
öncelikle teşekurler..

UMUT un sesi herzaman güzel arkadaşlar...bence hiç degişmedi.....

Mor yazmaya gelince ..eski hali tarihini tam hatirlayamıcam ama 2000 nin sonlari yada 2001 olmasi lazim ve evde yapilmiş bir kayıttır o....şimdiki halini daha çok seviyorum ve bizim tarzimizi daha iyi yansıttığını düşünüyorum...

iki üç tanew daha var yeni beste onlari da en kısa zamanda programlarımızda veya siteden(indirip) dinliyebileceksiniz..saygilar efenim ;)
Umut'un vokali herzaman mükemmel tabiki Mor yazmayla erken tanışan insanlardan olduğum için ikinci versiyondaki vokali oturmuş buldum ilk versiyonda vokalde serseri bi hava var :) belki o yüzden bukadar farklı geldi.Ama iki kayıtta mükemmel Detone işte herzaman süper!!Mevsimler geçerken de günlük müzikal soframızdan eksik olmayan nacizane parçalardan oldu elinize sağlık :)

Geri