Detone (Alternatif) - İzmir

WhinginWoman demiş ki:
:fikrimvar

Ee, seyy, bir istek parcam olacakti....

Lambaya Puf De~!!! :zipla

Haydi Umut-Serkan-Seralp-Galipcan :LOL: !!!!

Siz yaparsiniz, cok da guzel olur...

Hımsss efet gusel olur bence de ...aklımızın bi köşesinde vardı bu parçayi yapmak zaten, yaparis en kısa zamanda...teşekkurler ;)

drummeragresif demiş ki:
ehemehem demiş ki:
ben de seralp ve umutun yeni saç modellerine tepki olarak biraz daha saç döktüm bugün. onu da bi görmenizi tavsiye ederim!!
hobaaa DeToNe'yi yeni imajıyla dinlices yane :) cok merak ettim simdi bak... ;) Serkan'dan da bekliorus bisiler :p

valla ben yaklaşık 6 yıldır saclari boyatiyodum...artık biras dogal kalsinlar :) yoksa dokulecek kel kalacaz :LOL: ama seronun saçlari 10 numara olmuş vay kardeşimmmm beahh benim de oleydi bi zamanlar çok kıskandım :?

Conan demiş ki:
pomona demiş ki:
ewt detone gayet ii ve hoş da..yane bu kdr da arabesk çalınmazz...coverlar bi süre sonra çk sıkıoo ki ben de özledim ben de gibi şarkılar bi punk grubuna fazla arabesk kaçmıo mu sizce de?bnce repertuarın yenilenmee ihtiyacı war biraz....biraz daa punklaşmaa da diebiliriz...hoplatmaya,zıplatmaya fln... 8O

selamlar...

haklısın,uzun zamandan beri işlerin yoğunluğu yüzünden repertuar yapamadık,daha çok bestelere ağırlık verdik...yakın zamanda açığımızı kapatacaz,yeni şarkılar yolda...ama ben yine de çaldığımız şarkıları arabesk,pop,punk,rock gibi ayırmayı pek sevmiyorum...biz daha çok türkçe rock müzik yapan bir grubuz,punk grubu değil...derdimiz de kendi bestelerimizi çalmak...geri kalan kısmı yeri gelir arabesk olur Orhan Gencebay çalarız,yeri gelir post-punk olur Joy Division çalarız,ya da ne bileyim gaza gelir baştan sona And Justice For All çalarız...müzik adı altında anılan herşey bizim için çok önemlidir,çünkü biz müziği gerçekten seviyoruz...

saygılar...

Müzik doğanın ta kendisidir; onu sınırlamak kesinlikle yanlıştır :!:
Erkin Koray

psycedelic demiş ki:
Conan demiş ki:
pomona demiş ki:
ewt detone gayet ii ve hoş da..yane bu kdr da arabesk çalınmazz...coverlar bi süre sonra çk sıkıoo ki ben de özledim ben de gibi şarkılar bi punk grubuna fazla arabesk kaçmıo mu sizce de?bnce repertuarın yenilenmee ihtiyacı war biraz....biraz daa punklaşmaa da diebiliriz...hoplatmaya,zıplatmaya fln... 8O

selamlar...

haklısın,uzun zamandan beri işlerin yoğunluğu yüzünden repertuar yapamadık,daha çok bestelere ağırlık verdik...yakın zamanda açığımızı kapatacaz,yeni şarkılar yolda...ama ben yine de çaldığımız şarkıları arabesk,pop,punk,rock gibi ayırmayı pek sevmiyorum...biz daha çok türkçe rock müzik yapan bir grubuz,punk grubu değil...derdimiz de kendi bestelerimizi çalmak...geri kalan kısmı yeri gelir arabesk olur Orhan Gencebay çalarız,yeri gelir post-punk olur Joy Division çalarız,ya da ne bileyim gaza gelir baştan sona And Justice For All çalarız...müzik adı altında anılan herşey bizim için çok önemlidir,çünkü biz müziği gerçekten seviyoruz...

saygılar...

Müzik doğanın ta kendisidir; onu sınırlamak kesinlikle yanlıştır :!:
Erkin Koray

+ 1 :arrow: :roll:

punkserkan demiş ki:
Bugun ÇARŞAMBA yani 10 ocak 2007 DETONE BERİ de arkadaşlar...uyarmadı demeyin...görüşürüz....saygilar.. ;)

Daha önce gelip daha çok kalmak isterdim, az da olsa sizlerle keyiflenmek güzeldi. Keşke hep Çarşamba günleri çıksanız Perşembe'leri şahsen mümkün olmuyor, arada böyle sürprizler de olmasa...

shibumi demiş ki:
punkserkan demiş ki:
Bugun ÇARŞAMBA yani 10 ocak 2007 DETONE BERİ de arkadaşlar...uyarmadı demeyin...görüşürüz....saygilar.. ;)

Daha önce gelip daha çok kalmak isterdim, az da olsa sizlerle keyiflenmek güzeldi. Keşke hep Çarşamba günleri çıksanız Perşembe'leri şahsen mümkün olmuyor, arada böyle sürprizler de olmasa...

----------- DETONE ------------

ÇARŞAMBA ve CUMARTESİ BERİ BAR da arkadaşlar.. şimdilik program

böyle..saygilar.... :roll:

carsamba aksamı hücre olarak hepmiz sizinleydik arkadaslar basarılarınıızn devamını diliyoruz....
sevgiler

Geri