Detone (Alternatif) - İzmir

Gercekten elektriginiz çok guseldi arkadaşlar..teşekkurler...mor yazmayı da bagira çigira sölediginiz için saolin varolin....siz böle enerji olduktan sonra DETONE neler yapmaz.!!!

cumartesi için sabırsızlanıyorum arkadaşlar..seraaaaallllp ogün bana özel şiir istiyorum(t****ksız olsun emi)..umuuuuuutttt unutcaz demi isimsiz olucaz :) şımardım accık nolucak..

selamlar...

arkadaşlar bugün biliyorsunuz ki program günü...ve size yine süprizlerimiz olucak...ben kaçırmayın derim,hoşunuza gideceğini taahhüt ederim...inanın ki her zaman her zamankinden daha da heyecanlanıyoruz...ve siz bizim içimize yine işleyin ki,biz de sizin gönlünüzden gelene her zaman yoldaş olmaya çalışalım...hadi,çok sizli bizli olduk,gelin bu gece kaynaşalım...hepinizi çok seviyoruz(tabi bazılarını daha fazla:))!...

saygılar...

Merhabalar...
Arkadaşlar 'Placebo' dan neden bişiler çalmıyosunus, cinsiyet ayrımı mı var , adam (pardon ;) ) .pne ise .pne naapalım.Hadi çalın da iki dakika mutlu olalım...Sevgiler
:elsalla

tugbaaaa demiş ki:
süperrrr bir geceydi cok icdik cok eglendik :) Seralp tesekkür ederiz saclarda cok güsel olmus bu arada yakısmıs hani ;)
eet cok güsel bi DeToNe gecesiydi aynen katılıorum :) bu arada eskiden altomu wardı serkan altosuzda calar helal :) Bir baska detone gecesinde görüsmek üzere ;) bu arada yeni eklediginiz sarkılarda cok güzel yorumlamısınız eglenioruz cok esenle kalin :p

drummeragresif demiş ki:
tugbaaaa demiş ki:
süperrrr bir geceydi cok icdik cok eglendik :) Seralp tesekkür ederiz saclarda cok güsel olmus bu arada yakısmıs hani ;)
eet cok güsel bi DeToNe gecesiydi aynen katılıorum :) bu arada eskiden altomu wardı serkan altosuzda calar helal :) Bir baska detone gecesinde görüsmek üzere ;) bu arada yeni eklediginiz sarkılarda cok güzel yorumlamısınız eglenioruz cok esenle kalin :p

teşekkurler biz de çok eylendik :) alto malto farketmes her turlu eylenilir ..kalin saglicaklaa ..saygilarrr :roll: :arrow:

yine çabucak geçti bi çarşamba gecesii yavv... :D ve eft çok güseldiii.... :D
amaaaaaaaa eksikler varrrr arkadaşşlarrr...onlarsız olmuo vallaaa... :evil: tekrar belirtmek istedimm hane... ;)
bu eksikliği yeni isteklerle kapatıciss artık... :twisted: ben şahsen aklıma geldikçe burdan bildiricimm isteklermii...ahahhaha... :D :D uygun olanları çalarsınıss di miii... :roll:
bu arada duman-yanıbaşımdan ii bi seçim olmuşş...süperrr... ;)

harika bir geceydi yine :D
anladım ki altosuz da oluyormuş :D
yalnız hala aklım ozee'daki o siyahlı elemandaydı :D
serkan o nasil dans etti yaf hahahahaa

dun az kaldım :( ama yıne de cok eglendım :LOL:
detone- anemi kardeslıgı tam super oldu 8) galıp ı yerden ılk kalkabıldıgı ıcın ustun performansından oturu kutlarım :alkıs
bi de besteler tekrar calınmaya baslasa :x cok ozledık yani canlı dınlemeyı :!:

eveettt bugun DETONE gunu arkadaşlar yani cumartesi...

herkezi bekliyoruz BERİ BAR a saat 22:00 de ...saygilar..eglenmeye tabiki devam... ;)

ben gidiorum bgn 6'da zonguldaga 2 hafta yokum :( benm icinde DeToNe gecelerinde eglenin ben icinde hoplain zıplayın :( Ben gelince sansı yok oyle boyle eglenmicem ;) basarilar arkadaslar DeToNe Forever...

Geri