Detone (Alternatif) - İzmir

29 kasım çarşamba beri blues bar da jack daniels partisi!!!!!!
İzmir bornova da gerçekleşecek bu organizasyonda DeTonE ful enerji karşınızda olucak..herkesi bekleriz,,erken gelin jackleri kapışın beraber kuduralım

yaradana sığınıp ümitsizlikten kapıldım gözlerine
düne inanıp sevgisizlikten sarıldım sözlerine
seninle olamadı...

Umutçuğum şarkı sözlerini yazman çok ii olmuş.Çünkü sözleri bilmeden ne sana eşlik edebilioduk nede eğlenebilioduk.
Bu arada sözleri ezberledim Galip :p sınava hazırım. :LOL: Yarın sizinleyiz.
Sorular nerden çıkçak acaba :?: Biraz kopya alabilirmiyim :LOL: :LOL: :LOL:

selamlar efenim.....

Bugun perşembe be DETONE yine bir partide......

BERi BAR da bugun Biyoloji (partilogy:) partisi var arkadaşlar....herkesi bekleris...

KANCA ve DETONE sahne alicak....biz herhalde 11:30 gibin çikaris..saglicakla

kalin... ;)

seymaaaa demiş ki:
Umutçuğum şarkı sözlerini yazman çok ii olmuş.Çünkü sözleri bilmeden ne sana eşlik edebilioduk nede eğlenebilioduk.
Bu arada sözleri ezberledim Galip :p sınava hazırım. :LOL: Yarın sizinleyiz.
Sorular nerden çıkçak acaba :?: Biraz kopya alabilirmiyim :LOL: :LOL: :LOL:

çarşamba akşamı bi grup arkadaş sağolsunlar bütün detone bestelerine bağıra bağıra eşlik ettiler... demek çalışınca oluyomuş... kopya olmaz kül yutmam ben!!!

çarşamba akşamı bi grup arkadaş sağolsunlar bütün detone bestelerine bağıra bağıra eşlik ettiler... demek çalışınca oluyomuş... kopya olmaz kül yutmam ben!!![/quote]

ehehehe o bı grup arkadas bızdık. :D calısmaya gerek yok. devamlı gelınce ogrenıyor ınsan tabıı. bu gece de aynı grup berı de detonedeyız. yıne bagırıcaz, yıne cosacaz, yıne eglenecez.. sımdıden herkese ıyı eglenceler. :D

Napalım galip bey biz o grup gibi beriden çıkmamazlık yapamıoz .
:( Çalışıoz malum. :( Demek kopya yok öle olsun bende ata ata eşlik ederim napiimmmm. :LOL: :LOL: :LOL:
Bu akşam bizde ordayız azcık öğreniriz bakalımm... :oops:

Şarkilar çalinsinnn, besteler çalinsinnn, eglenilsinnnn çosulsuuunnnn ziplanilsiinnnnnn, evlere mutlu dönulsunnn,küs sefgililer barişsiiinnn...tek amacimiz bu arkadaşlar.... ;)

DETONE dinlemeye devam....Bu arada programlarda 5 beste çaliyoruz arkadaşlar..bence çok önemli ....kalin saglicakla..

çarşamba gecesii çok eğlendik... dünde eğlendik ama kısa geldi bee... tam en güzel yerinde bittii... neyse beride detoneyi izlemeye devamm...detone için beriden çıkmamayadaa... ;)

minee demiş ki:
çarşamba gecesii çok eğlendik... dünde eğlendik ama kısa geldi bee... tam en güzel yerinde bittii... neyse beride detoneyi izlemeye devamm...detone için beriden çıkmamayadaa... ;)

harbidende süperdi yaaa, bitmemesi için o kadar uuraştıysak ta işe yaramadı :evil: :evil: ama olssuuuuuuuuuunnn, coştuk mu coştuk-zıpladık mı zıpladık :D bu arada biyolojici arkadaşları kutlamak lazımm, partinin hakkını verdiler haaa..... :LOL: detoneyle beride eğlenmeye tam gaz devammm, eheheh :twisted: nese hepinize sevgilerrr... ;)

Geri