Detone (Alternatif) - İzmir

wayy wayyy :twisted: çarşamba yine partii varrrmışş-- ve yine detoneee sahnede ;) mi acabaa :roll: amaaa öncesinde voodoo çıkçak sanırım :roll: :D yani bi öörenebilirmiyis lütfen :p hepinize sevgilerr.... ;)

nilloraska demiş ki:
wayy wayyy :twisted: çarşamba yine partii varrrmışş-- ve yine detoneee sahnede ;) mi acabaa :roll: amaaa öncesinde voodoo çıkçak sanırım :roll: :D yani bi öörenebilirmiyis lütfen :p hepinize sevgilerr.... ;)

EVet yine bir parti var Çarşamba gunu (6 aralık) VOODOO ve DETONE sahne alicak..

İ.İ.B.F. Partisi herhalde yanniş hatirlamıyosam
:roll:

Voodoo saat 9:30 veya 10:00 gibi başlayabilir..

Biz de saat 11:30 12:00 dogru sahnede oliris..herkesi bekleriz.... ;)

slm

ya nie buraya foto ekleyemiyoz sizin fotolarınızı yakalamıştım ne güzel onları koycaktım ama olmuyo. özellikle seroyu fena yakaladım. neyse fazla gelmesin bu samimiyet ama seroo yinede cvp bekliyorum :) cumartesi süperdiniz çok alıştık artık size ama en dehşet gece perşembe oldu.bağımlılık yarattınız resmen. biraz daha mazot olsa kim bilir neler yapardınız diimi. ;)

cuma gecesi çalar saat istanbulda olcakmış yani beri de olmcaklar... peki o gece detonenin beride programı olma olasılığı nedir arkadaşlar? heheheh

minee demiş ki:
cuma gecesi çalar saat istanbulda olcakmış yani beri de olmcaklar... peki o gece detonenin beride programı olma olasılığı nedir arkadaşlar? heheheh

ama iki gun arka arkaya DETONE olmaz ki arkadaşlar dimi ama!! :roll: Son aldigim haberlere göre repertuar dogs(42!) çalicak herhal... :roll:

Re: slm

drummeragresif demiş ki:
voodoo'yu dinlemek daha kısmet olmadı :LOL: nie hic yegane punk'ı calmiosunuz sorim arada kaynasın bu soruda :)

yeganepunk çok eski bi şarkimiz bizim...Ve o şarkiyi yaparken çok toyduk beste konusunda.. alt yapiya 12345678456123456789 :) tane gitar rifi ve bass rifleri konulunca daha ii beste yapılıyo diye düşünüyoduk..ama degilmiş!

;yani alt yapisi ile içimize sinmeyen bazi şeyler var onlari halleder halletmez onuda çalmaya başlicaz...saygilar efenim... ;)

eglenmeye devam..... :arrow:

Geri