Detone (Alternatif) - İzmir

aalllaaa n'olmuş bu forum yaffff.... :D zeerkooow patlat gösünü kırr

dişiniii nıhahahaha :twisted: :twisted: :twisted:

anlaşıldı bugün beri sallancak ;) gelmeyenin aklına şaşayım ;)

detoooonnnneeeeeee :zipla :zipla :zipla

iki gitar da benim daha doğrusu cort(kırmızı-bordo renk) benim hofner babamın gitarı,,önceki programlarda babamın çaldığı şarkı muhabbeti gerçek yani,küçükken o gitarla bişeyler çalardı bize.onun gitarını kullanıoyorum arasıra programlarda

bu arada beni korkutamazlar çıkar şarkımı söylerim uleeen!!!

saat 02:43 bir detone gecesi daha bitti evde geldim :LOL: cok icdik cok zıpladık cok pogo yaptık ;) ama cooook coook coook eglendik gercektende cok iisiniz arkadaslar insan icinden bitmesin dio.bu arada serkanlada tanıstık ;) bestelere olan ilgi icin tesekkür etti serkan biz tesekkür ederis efenim boyle besteler ortaya cıkardıgınız icin ;)

drummeragresif demiş ki:
saat 02:43 bir detone gecesi daha bitti evde geldim :LOL: cok icdik cok zıpladık cok pogo yaptık ;) ama cooook coook coook eglendik gercektende cok iisiniz arkadaslar insan icinden bitmesin dio.bu arada serkanlada tanıstık ;) bestelere olan ilgi icin tesekkür etti serkan biz tesekkür ederis efenim boyle besteler ortaya cıkardıgınız icin ;)

beste yapmaya devamm..eglenmeye devam...hayat başka turlu geçmezz ;)

tekrar teşekkurler...siz böle bestelere alaka gösterirseniz bizden daha çok beste çikar....ve yakinda programlarda bir bölumu sırf beste çalariz :twisted: :LOL:

beste yapmaya devamm..eglenmeye devam...hayat başka turlu geçmezz ;)

tekrar teşekkurler...siz böle bestelere alaka gösterirseniz bizden daha çok beste çikar....ve yakinda programlarda bir bölumu sırf beste çalariz :twisted: :LOL:[/quote]
katılıorum eglenmeye devam detoneyle :) ama sero'nun beni sevmeyen kızlar ...... olai kopardı herkesi :LOL: ins beklioruz besteleri merakla takipcisiyiz ;)

Geri