Detone (Alternatif) - İzmir

ya süpersinizz yaaaaaaaaaa..... ;) sonunda detone gecesini yaşadıkk :p yine deli gibi coştuk-hopladık-beriyi inlettik :twisted: :twisted:
saolunnn.. hep varolunn :LOL:
beste beste diyosunuz hepp ama şu yeganepunk ı hakkaten bi ayarlayıp ta çalsanız ne ii olur yaa... ;) o da bi beste diil mii :D

nilloraska demiş ki:
ya süpersinizz yaaaaaaaaaa..... ;) sonunda detone gecesini yaşadıkk :p yine deli gibi coştuk-hopladık-beriyi inlettik :twisted: :twisted:
saolunnn.. hep varolunn :LOL:
beste beste diyosunuz hepp ama şu yeganepunk ı hakkaten bi ayarlayıp ta çalsanız ne ii olur yaa... ;) o da bi beste diil mii :D

evet dün gece çok güzeldi amaaa bide okadar kalabalık omasaydııı beeee... daha rahat kopup zıplayabilseydikk...
yinede herzamnki gibi çok çok çok eğlendik... bütün besteler süper ayrıca...

tabeee ön taraftaydık kacarmı o enerjiyi yakından almak warken :) cook deli yorulduk ama deydi artık bekliorus haftaya cumartesiyi...dicek laf yok artık detoneye kusursuzlar...en sonda sarıldılar birbirlerine aglayasim geldi :p :twisted: yegane punkk :)

Re: selam

tugbaaaa demiş ki:
seymaaaa demiş ki:
drummeragresif demiş ki:
cumartesi gecesi detone gecesi ordaiz ;)

Kesinlikle +1 :LOL:

Tabikidee +4 ;)

Off hastalanmasaydım :cry: C. tesi gecesi Full Kadro +5 Kişi olarak DeToNe gecesindeydik :cry: . Hastalığımda beni evde yalnız bırakmayıp ,benimle kalan Arkadaşlarıma buradan da Teşekkür Ediyorum :D . Saolun,Varolun :LOL:
Neler kaçırdığımızı tahmin edebiliyorum.Sero kimbilir neler döktürmüştür yine :LOL: ...Olsun Bu hafta Perşembe :!: - C.tesi :!: Full Kadro Beri de ve Detone deyiz :twisted:
Bii de bişii merak ettim , Sero bagetleri kafasına yedimi :?: :LOL:

gecmis olsun..walla cok sey kacırdın dicem biliosun sende zaten moral bozmak gibi olmasın :LOL: cok bomba bi geceydi her zmanki gibi cok zıpladık hopladık eglendik...sero bülent ersoydan sarkılar soyledi güseldi güseldi:) yok yırttı baget yemedi serkana sormak lasım ;)

oohhhh ohhhhhhh... forumm coşmuşş yawwww...
süper süper...
bideeeee çileeeeeeeeeeeee........... ooffffff offffffff :kafaat
onuda söle be sero yakışırrrrrrr :metalhead

hattaa repertuara daha fazla bülent abla şarkısı eklensinn... ;) hepsini de sero söölesinn... :twisted:
mesela "ablan kurban olsunn sana"... allaaaaaaaaaa.... :LOL:[/quote]
ahahah düsünsene onu o sarkıyı soylerken sahnede mimikler flm o bicim offf :LOL: hade hep beraber soyluoruz hosgeldiniz efenim :)

Geri