Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

kesinlikle cok iyi ... bu arada 25 perde olmus hayılı olsun abi fatih abinin 3 seyi süperdir --işçilik + design + muhabbet-- bu arada rr kasasınıda burada gormek isteriz ama neden yekpare yaptımadın bildiim kadarıyla fatih bolt-on ları yekpare yapıyodu senmi istemedin

eet cunku zaten sustain i o kadar ileri derecede kullanan biri degilimki bi kac sene sonra baska saplar yaptırada bilirm bu sekilde hehe =p zaten bi tane neck thru gitarım var fazlası lazım deil =)

EagleEye demiş ki:
ibanez başlığında gitarın usac-rg570 olduğuna kanaat getirildi :)

RG570 olması imkansız. Niye mi?
1)sharktooth inlay klavye
2)-7-lerde pickguard olmuyor genelde (370,470,570,770)
3)edge tamam, ikisinde de aynı oluyor ama üstteki maddeler nedeniyle gitarın rg570 değil, RG750. Ben, gittiğim Açıköğretim kursunda son sınıftan bir arkadaşla tanışmıstım. Onun da varmış. Görmedim ama koleksiyoncu olduğum için internette, değişik sitelerde gördüm. Site reklamı yapmak yasak mıdır bilmem ama bir tane ilan sitesi var. Ona takılıyorum. Gitarın değişik pozisyonlarda 8-10 kere çekildiği büyük çözünürlüklü resimleri sevdiğim için ilan sitelerini sevmem ama bu sitede, birileri satacağı gitarı veya bu bölümdeki gibi sahip olduğu gitarı genelde birkaç resim olarak koyuyuor. resimler bir süre durduktan sonra siliniyor. İlan sonuçta.

IbanezRG2550E-GK demiş ki:
EagleEye demiş ki:
ibanez başlığında gitarın usac-rg570 olduğuna kanaat getirildi :)

RG570 olması imkansız. Niye mi?
1)sharktooth inlay klavye
2)-7-lerde pickguard olmuyor genelde (370,470,570,770)
3)edge tamam, ikisinde de aynı oluyor ama üstteki maddeler nedeniyle gitarın rg570 değil, RG750. Ben, gittiğim Açıköğretim kursunda son sınıftan bir arkadaşla tanışmıstım. Onun da varmış. Görmedim ama koleksiyoncu olduğum için internette, değişik sitelerde gördüm. Site reklamı yapmak yasak mıdır bilmem ama bir tane ilan sitesi var. Ona takılıyorum. Gitarın değişik pozisyonlarda 8-10 kere çekildiği büyük çözünürlüklü resimleri sevdiğim için ilan sitelerini sevmem ama bu sitede, birileri satacağı gitarı veya bu bölümdeki gibi sahip olduğu gitarı genelde birkaç resim olarak koyuyuor. resimler bir süre durduktan sonra siliniyor. İlan sonuçta.

usac-rg750 olduguna kanaat getirilmisti zaten, arkadas yanlislikla 570 yazmis.
O donemde rg7xx'lerin parcalari japonyada uretilip amerikada birlestiriliyor imis.

14df1kc8.jpg

dakika itibari ile ebayden kapattigim gitar :D

Satan hatun sunlari demis....

ESP LTD CUSTOM 7-STRING GUITAR:

22 FRET

DIMARZIO AIR NORTON 7 HUMBUCKER PICKUP.

DIMARZIO 250K VOLUME CONTROL

NEUTRIK LOCKING INPUT JACK

MAPLE NECK

EBONY FRET BOARD

BASSWOOD BODY.

UNIQUE 'ONE-OFF' DESIGN.

SELLING DUE TO A NEW LOVE OF GIBSONS.

TO HEAR THIS GUITAR IN ACTION VISIT www.myspace.com/illsystem

LISTEN TO THE TRACK CALLED 'LIARS'.

A BEAUTIFUL GUITAR TO PLAY.

SELLING ON BEHALF OF BOYFRIEND

NO RESERVE SO GET YOURSELF A LOT OF GUITAR AT A BARGAIN!!!

WILL ACCEPT MOST FORMS OF PAYMENT BUT GOODS WILL ONLY BE SHIPPED ONCE FUNDS HAVE CLEARED.

HAPPY BIDDING AND GOOD LUCK.

Daha odemeyi yapmadim. Yani su anda dereyi gormeden pacayi siviyorum. Eger hersey yolunda giderse feci ucuza bir gitar almis olucagim

Yok agathis degil. Saticinin benimle kontaga gecmesini bekliyorum. Eger benim ebayde kazandigim fiyati kabul ederse (ki olasi) ustundeki harware fiyatina gitari almis olacagim.

Tabi bu gitarin yazin sana satilmamasi icin hic bir neden yok. Eger ki 'yok abi ben sekilli gitar fetisiyim' dersen gitara bi sekil cekeriz :LOL:

midnite demiş ki:
thepky demiş ki:
Bu da benim ki inşallah bunu çalmayı becerirsem biraz kasıp Kelly KE-3 alacağım. Yanında bir adet pena gitar askısı ve Jenna Jameson'u promosyon olarak vereceklermiş :twisted: (Yarabbim o günleri de göster)
my.php
[/URL][/img]

gitarın en az ke3 kadar iyi. "en az" diyorum bak:) ama ke-2 dersen başka...

Gitarımla ilgili iltifatların için teşekkür ederim. Ancak ben KE-3 ler japon diye biliyorum(Yanlış biliyorda olabilirim) Japon gitarları işçilik açısından iyi. Benin X-CUSTON (üzgünüm küçük harfle yazmaya gönlüm elvermedi.) Kore malı. KE-3 hakkındaki olumsuz eleştirilerin nelerdir.

ben hemen bir tane söylemeliyim oda sapta binding yok :) onun dışında gerçekten çok güzel bir gitar.hatta ben bindingsiz yapamam diyenler genelde e bayden falan dk2 sapı alıp takıyor.işte o zaman mükkemmel oluyor.işallah kavuşursun istediğin gitara :)

Yapıldığı yerin pek önemi yok .. Cort Kore menşeili bi firma, en iyi üretimleri Kore'de.. Ve kanımca senin şu anda sahip olduğun gitar KE-3'ten daha iyidir.. (Benim şu anda sahip olduğum TE-1, DKMG'mden daha iyi, buna dayanarak söylüyorum :D )

Üretildiği yer konusuna gelirsek, genel olarak Amerikan yapımlar da daha iyi gibi çınlar kulağa ama ne yaparız ki Ibanez, ESP gibi firmalar da Japon menşeili Amerika üretimleri yok (istisnai durumları saymayalım).. Bu demek değil ki Japon gitarlar Amerikanlar'dan kötü.. Gerçi bence her Amerikan Jackson her tür gitardan iyidir de neyse (öyle de bi kanım var işte kendimce, aşk gibin birşey..) (MusicMan hariç..)..

ilk koyduğum resim yeterince iyi değildi. bu resimleri de yeterince iyi bir makine ile çekmedim ama öncekine göre daha iyi oldular. hem düzeltme hem tazeleme amaçlı :)

uff bi topluca çekmeyi becersem bende atacam.benim aşklarım da şunlar(bakma baya sağlam ha):

-Fender USA Strat(EMG S Vintage Single set)
-ESP LTD M-1000(81-81)
-Ovation Collectors Edition Akustik
-Espan 1968 akustik(babamın emektar gitarıdır.öyle bir tonu varki şaşarsınız.yemin ediyorum ovation dan 10 kat daha iyi tonları.çok parlak ve zengin...vintage oldu artık)
-Yamaha C-80 Klasik(sıfırdan farksız deneme imkanı var isteyene 210 ytl...msn: [email protected])
-Marshall lambalı akustik amfi
-Fender Frontman 25 ve Fm 25 DSP(satıp marshall avt 50 alacam)
-Boss DS-2, BF-3(varsa alıcı bir haftalıktır pedal(12.03.07)...ihtiyaçtan satılık...), GE-7

1, 2 aya gelenler;

-EHX Metal Muff, Holy Grail
-MXR Phase 90
-Digitech Whamy
-Boss BCB-60 Pedal Board

Hepsini alınca toptan çekip asarım buraya...

Geri