Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

Yahu su Fender'in adam gibi modellerinde artik neden Floyd Rose yok arkadas? Ne sapik firmadir ulen parasiyla degil mi? Misal Dave Murray signature var, adamin kendisi de Floyd kullaniyor ama o modele bakiyorsun onda da yok. Bunu isteyen/bekleyen bir tek ben olamam herhalde. Neolitik cagda yasamiyoruz ki herkes vintage tremolo'ya mahkum olsun.

Crash III, Buddy Guy, Eric Clapton

Dosyalar

• 1017232_672997596049797_1837205532_n.jpg
    1017232_672997596049797_1837205532_n.jpg
    70.3 KB · Gösterim: 248
@hackeiommi , abi inan görünce kendime almış gibi sevindim. Çok akıllıca bir alışveriş olmuş, tebrik ederim.

Ben olsam vintıc kısmını hiç iplemem, ağaç ve fretler dışındaki herşeyi sıfırlardım. Yeni Sperzel'ler, elektronikler, hardware, vidalar falan... Şöyle gövdeyi polish, klavyeyi de limon yağına daldırdıktan sonra perdelere bir muamele... Of of of... Hayırlı uğurlu olsun tekrardan.

Şu başlığa her girişimde çıldırıp bidaha girmem diyorum, sonra mesaj girildiğini gördüğüm an büyük merakla yine giriyorum.

Bu başlık adamı delirtir.

@hackeiommi , abi inan görünce kendime almış gibi sevindim. Çok akıllıca bir alışveriş olmuş, tebrik ederim.

Ben olsam vintıc kısmını hiç iplemem, ağaç ve fretler dışındaki herşeyi sıfırlardım. Yeni Sperzel'ler, elektronikler, hardware, vidalar falan... Şöyle gövdeyi polish, klavyeyi de limon yağına daldırdıktan sonra perdelere bir muamele... Of of of... Hayırlı uğurlu olsun tekrardan.

Sağol Tuğberk, bir gün karşılıklı LP tokuştururuz umarım :)

İnşallah, öğrencilik bitmeden bir tane koyayım kenara diyorum ama, zor oluyor Ankara'nın soğuğunda. Evden uçtuğumdan beri faturalara bir tane R7, bir tane Amerikan Soloist gömmüşümdür :D

Geri