Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

senede bi kaç defa satışa koyup daha sonra kıyamadığım jackson'ım ve bu aralar elimden düşürmediğim baja telem :)
IMG_2377.JPG
IMG_2379.JPG

Şu lambalı ufak laney nasıl bir amfi güzel mi? Mikrofonlandığında sahnede de gideri olur mu acaba?

clean tonunu çok beğeniyorum gerçekten, ev için oldukça yeterli geliyor 5 watt olsa da yarıya kadar bile açamıyorum sesini:) akın eldesin mikrofonlayarak bazı bar konserlerinde kullandığını okumuştum bi yerde ama doğru mudur aynı model midir bilmem görmedim,ben de denemedim :) ama bence iyi bir mikrofonlamayla blues işi programları kaldırabilir diye düşünüyorum

clean tonunu çok beğeniyorum gerçekten, ev için oldukça yeterli geliyor 5 watt olsa da yarıya kadar bile açamıyorum sesini:) akın eldesin mikrofonlayarak bazı bar konserlerinde kullandığını okumuştum bi yerde ama doğru mudur aynı model midir bilmem görmedim,ben de denemedim :) ama bence iyi bir mikrofonlamayla blues işi programları kaldırabilir diye düşünüyorum
Akın abi blues junior ve fender deluxe kullanıyor, açıkçası bu modeli kullandığna hiç şahit olmadım ama bilemiyorum tabi olur olur :) dediğim gibi mikrofonlayarak bu amfileri kullanıyor hatta şuan arkadaşım forumda satışıyla ilgileniyor buyrunuz linki http://turkrock.com/threads/41703/

Campbell ya da Sanchez... Bende de var bunun naturel olanından 98de almıştım. Gitarları satmıştım bi ara bi tek Campbell kalmıştı, candır, canandır kendisi. Bi kaç yıl önce sapı kırıldı, 50 TL etmeyecek gitarın sapını 75 TLye yaptırdım, bu da böyle bi anı.

Geri