Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

http://imageshack.us/

burdan gözat kısmından resmi seç altta host it de
(tercihen resim büyüklüğünü seçebilirsin)
biraz bekle upload bitsin.
altta direct to link kısmında en alttaki link olması lazım onu kopyala.
başlığa gel cevap yazı tıkla.
resim için img tuşunu tıkla kopyaladığın linki yapıştır sonra yine img tuşunu tıkla.başına sonuna komut koyacak otomatik olarak sonra yolla mesajı.

off be yoruldum :D

bunlarda benimkinler...

ibanez rg2620QM-TDB - fender stratocaster kore 1981 yapımı.(squer degil)

img0303yz0.jpg

sende çakma s470 yok muydu :D

ya şu adamı atsın biri forumdan, bu başlığı da kirletmesin yahu

forumdan daha önce defalarca kez atılan zorbey, deathless, ecesys her ne ise bu kişi odur, dikkate almayınız, cevap vermeyiniz. kendisinin şizofren bir dolandırıcı olma ihtimali çok yüksektir.

edit: kendisi yukarıdaki mesajı editlemiş, bir ibanez petrucci signature ile başka bir ibanez daha vardı, bir custom gitarımla bir de klasiğim var diyordu.

obican demiş ki:

forumdan daha önce defalarca kez atılan zorbey, deathless, ecesys her ne ise bu kişi odur, dikkate almayınız, cevap vermeyiniz. kendisinin şizofren bir dolandırıcı olma ihtimali çok yüksektir.

malesef dediğinden yok.isteyen istediği gibi gelip deneyebilir istanbulda oturuyorum.görebilir nedir ne değildir. tşkler

obican demiş ki:

obican bu büyük bir iddaa eğer gerçekten çakma bir gitar sattığına sahit olduysanız lütfen savcılığa dilekçe veriniz.dolandırıcılık suçuna gidiyor.

ama değilse karşı tarafda verebilir.

neyse.en kısa zamanda bende custom gitarımı koyacağım Allah kısmet ederse.gerçekten çok güzel gitarlar gördüm bu bölümde

Bu arada her nakadar yansıma kurbanı olup don atlet halimin görünmemesi için uğraşmış olsam da şimdi farkettim akort burgularında telin dolandığı yerde ofsayta düşmüşüz :D

Geri