Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

Estafurullah kardesim rica ederim. Bence kendin yapmaya kalktigin zaman baya uzun iş cok temiz iscilik istiyor ve ellerin mahvoluyor. Sen en iyisi İzmir de Erkan Sızarlar la bi gorus derim.

mertarik arkadasim, o zaman soyle soyliyim gitar istedigin ozelliklere , manyetige vs gore ortalama 1000 ytl -1500 ytl arasinda degişir bak buraya govdenin arkadan cekilmiş fotosunu da koyayım daha fazla bilgi sahibi ol.

ha o famoser miğde ilacı , en sonunda sıkıntı üzüntü dert stres beni bu hastalığın sahibi yaptı '' ülser - gastrit başlangıcı'' :( umarım herkesten uzak olur bu hastalık, berbat bir yanma ve miğde dengesizliği bu... tabi dikkat etmek lazım...

- Ayrıca gitarda dirseğimi dayadığım yer ter vs. bir şekilde kir kapıp sarardı hafiften fotoğraftada azda olsa belli oluyor :D halbuki tertemiz bi gencim valla ama bu gitar bembeyaz olduğundan genede kapıyor , bir polish lazım acilen oraya :D ama olsun eskisin vintager olsun :D benimle yaşlansın... mantık bu , yoksa al satın sonu yok, son nokta olan gitarların bile satıldığını gördüm bu forumda, bu ise gerçekten benim için son noktadır ve gerçek manada müziğe bu gitarla devam edeceğim, ölüm kalım meselesi olmadıkça, aldığımın 2 katı para versinler genede asla satmam, ki verende oldu çok ciddi bir şekilde... manevi bir bağ kurmak lazım sevmek lazım ve müzikle uğraşmak lazım... bu bence en güzel şeydir, bende bu manevi hissiyatı bu gitarla yakaladım, tıpkı bir sevgili gibi çok zorlu bir kavuşma öyküsü geçti başımızdan :) ama mutluyuz artık...

önceki sayfaların çoğuna baktım ama yine de koyacam kendi gitarımı.her ne kadar diğerlerinin yanında ezik kalsada :D

g2542up3.jpg

gitar cort g254, köprüde dimarzio evolution var

ben de bu hafta manytklerimi taktırayım direk ekliyeceğim korea ibanezmi.single manytgi iptal ettm pickguarda kapmala yaptrdım gitar baya iyi gibi oldu
:D manytklerimide taktımmı tamadır.

ben de bu hafta manytklerimi taktırayım direk ekliyeceğim korea ibanezmi.single manytgi iptal ettm pickguarda kapmala yaptrdım gitar baya iyi gibi oldu
:D manytklerimide taktımmı tamadır.

hocam sen 1.sanayi tarafındaydın değilmi ? çamdibine giderken hep sen geliyosun aklıma arabayla geçerken :D arkadaşa söylemiştim geçerken hatta burda kırmızı bir jackson var baya güzel alet diye :D

Evet hocam 1. sanayinin hemen girişinde işyerimiz eshot otobüs garajını görüyoruz direk :p

Birde resimi daha küçük upload etmeyi bilmiyorum affınıza sığınıyorum

Geri