Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

Pointy Rulezzz..
399233_10151196309609753_1468618462_n.jpg

374544_10151196313854753_611269617_n.jpg

Güçler birleşti...

diabolique (Charvel San Dimas Red Ghost Flames - Jackson SL2h Transparent Black)
swaIIowed (ESP Eclipse CTM1 w/
BareKnuckles Nailbomb Pickups
- Jackson SL2h MahQ - Ibanez PGM)
Osxfang3 (Charvel San Dimas Custom Shop Rising Sun - Charvel San Dimas Snow White)
jackson bende şu anda :D çok deli gitar . Bu arada o Snow white charvele de dibim düştü .

g0.jpg
g1.jpg
g2.jpg
g3.jpg
g4.jpg
g5.jpg
g6.jpg
g7.jpg
g8.jpg
g9.jpg
Cem Erkal'a özel olarak yaptırdığım gitar. Henüz 20 yaşında, çok az konuşan, inanılmaz yetenekli, aynı zamanda heykel bölümü öğrencisi bir arkadaş kendisi. Beklediğimden çok daha iyi bir iş çıkarmış. Çok teşekkürler.
Tremolo YOK!, Single manyetik YOK! Neck manyetik YOK! Push Pull manyetik seçici YOK! Sonuna kadar açıp sonuna kadar kapatmaktan başka bir işe yaramayan volüm potu bile YOK! :)
(keyif benim değil mi kardeşim? )

Kendisini tebrik ediyorum, çok beğendim. Sabit köprüye kilit detayı hoş olmuş, ayrıca gitar renk ve biçim olarak da benim zevkime de çok uyuyor... Eline emeğine sağlık arkadaşın. Ferrule'lar da aynı hizada olmayaydı daha güzel görünürdü bence ama bu hali bile yeter :)

330$ 6 telli için 480$ 7 telli model için bu fiyatlarda bir eşik sistemi verilirmi tartışılır

Evet haklısın hocam, bu köprü ıvır zıvır işlerine çok para gidiyo ve benimde çok canımı sıkıyo.
Bak bende eski bir japon jackson var kvx10. Sabit köprü diecast tuner.. bok püsür yani. Gitarın ağacı tınısı iyidir çok sevdiğim bir gitar fiyatı ise 440€ idi 11 sene önce. Bu fiyata aldım yani. Şimdi diyorumki bunu modifiye edeyim, cebimden çıkacak paranında gitarın fiyatını ikiye katlayacağını biliyorum. Akort burgusu, köprü, manyetik derken totalde 1.500 TL'yi bulur fakat sonuçta iyi bir modifiyeli gitar elde etmiş oluruz.

Geri