Ses mühendisi

buarada bi araştırda hocam nerelerde bu egitim varmış diye.. veya zahmet etme...cumhuriyet,inönu burdur, ege, yıldız teknik zannedersem bide erciyes için bi durum sözkonusu....yeterlimi

buarada bi araştırda hocam nerelerde bu egitim varmış diye.. veya zahmet etme...cumhuriyet,inönu burdur, ege, yıldız teknik zannedersem bide erciyes için bi durum sözkonusu....yeterlimi

Tamam herkes bildiğini yapsın. Benim orda okumuş ve senelerinin boşa geçtiği için yakınan arkadaşlarım var. İstanbulda oturan biri Sivas'a gitceğine yurt dışına gitmesi daha mantıklı demek istedim, ve tabi yurt dışında ki üniversitenin ve verilen diplomanın Sivas Cumh. Üni.'den kat kat daha iyi olduğunu da var sayarsak daha mantıklı. Kulaktan dolma bilgilerle tartışma çıkarmanın anlamı yok, bişi bilioruz söylüoruz. İsteyen istediğini yapsın, yolunuz açık olsun. ;)

tonton demiş ki:

Ha bu arada hocam ben bunları bilmiordum ( :p ) Sende bi zahmet araştırda buraları bitirince sana hangi diplomayı veriolar. 4. senenin sonunda ses mühendisiyim diye sevincekken elindeki Müzik Bölümü Diplomasıyla kapı kapı iş için dolaşırısn. :roll:

bence bu başlık amacında kullanılmıyor biraz konuyla bütünleşsek:D

gayet iyi niyetli açılmış bence saçmalamadan devam edilmeli diğer bir çok topic gibi.

Bir şey eklemek istiyorum.. SDÜ Müzikoloji müzik teknolojilerinde okuyorum 3. sınıfım.. Artık bölümün teknoloji kısmı öğrenci almıyo.. Yani ıspartayı (yukarda burdur yazan aslında ısparta) saymayın ;)

Diplomada da ana sanat dalı yazmıyo :( Yani 3 bölüm var: teknoloji, bilim ve performans.. Ses mühendisi yazmıcak diplomamızda :(

yaa arkadaşlar anladığım kadarıyla siz konuyu iyice saptırdınız ben size şu kadarını söyleyeyim SES MÜHENDİSLİÐİ bölümünü bitirip türkiyede yapa bileceğiniz en iyi iş ne olur biliyormusunuz her hangi bir radyoda koftiden dj'lik yada buna benzer işler. Hemen size bu kanıya nasıl vardığımı söyleyeyim okuldan mevzun olupda mixerin bir potuna dokunmaktan korkan bir çok kişiyle tanıştım en az 3-4 kişiyede mevzuniyet tezi hazırlamaları konusunda yardımcı oldum;hatta çoğu bu bölüme girerken nasıl bir eğitim alacaklarını ve ne öğreneceklerini bile bilmiyorlarmışşşşş.....

Geri