Nev

muzigi kal1plast1rmak hic hos degil bence ayr1ca cok gereksiz.

rock ci falan tan1mlar yanl1s.adam1 begeniyosan,sark1lar1 hosuna gidiosa onemi yok bence ne oldugu.nev bundan sonra c1k1p ben bu tarzda gidicem ama bunun ad1 arabesk desin ben yine nevden vazgecmem.

bı rröportajında 'nev tarzı' olusturmak ıstıyorum dedıgını okumustum. Ve gercekten de ole. Son albumu super ne denılebılır kı...

" içimde kaleler inşa ettım kırılamak adına harcına gosyası doktum daha da saglam olsun dıe şimdı yarattıgım zındanlarda ısıksızım..."

ses başarılı, tarz idare eder ama sizce de sözler de biraz arabesk değil mi ya? ki ben bir nev dinleyicisi olmama rağmen bazı yerlerde özellikle "farklı" olmaya çalışmış ve buda sırıtmış bence.

farkli olmaya çalismiyor bilakiz o her yönüyle zaten farkli bir insan,ayriyetten bir çaba harcamasina gerek yok.

sözlerin arabeskle ne alakasi var? ben hiç öyle hissetmiyorum.peki sen bu kaniya nerden vardin?

solar demiş ki:
Nev'i farklı yapan bu zaten.Şahsen arabesk olmasından yana bir şikayetim yok.Ama şu farklı olmaya çalışması beni de rahatsız etti doğrusu...

nev ve arabesk..ne kadar da zit kelimeler...hele ki nev'ın farklı oma gibi bi derdi yok o sacede müziğini yapıyoo sessiz kalın kimseyle bi derdi yok...sedece bu ülkede kaliteli müzik yapmaya çalışıyo orda burda çıkıp pisaya olma gibi bi derdi yok....

elbette zit kelimeler, nev arabesktir demiyorum zaten. sadece bazi sarki sozlerinde dogalliktan ziyade arabeske kacan noktalari var gibime geldi o kadar. yanlis anlamayin ben de ciddi bir nev dinleyicisiyimdir.

be ilk kez teomanla çalışıyor diye duymuştum.sonra zor piyasaya çıkınca kendi müziğinide tanıttı.tarz olarak bence farklı biraz.yani kendine has bir tarzı var.ilk albümünü ben bir kaç şarkı dışında beğendim diyemem.ama ikinci albüm çok güzel olmuş.sen gibi klibi ile de harika örtüşmüş.benmişim,aşk,bu gece vs diğer şarkılar.hala almadıysanız alın bence.....

Geri