Nev

yener demiş ki:
sözlerin arabeskle ne alakasi var? ben hiç öyle hissetmiyorum.peki sen bu kaniya nerden vardin?

Farklılıktan kastım şudur:Eskiden şarkılarında bu kadar sert çıkışlar yapmazdı.Daha soft bi tarzı vardı.Sanki 'Yeter artık ben de bir rockçıyım.'diye düşünmüş gibime geldi.Önceden de demiştim:Dans et :roll:

Sözleri bunalımlı anlarıma hitabediyor.Aşk ve bunalım birbirine çok yakın şeyler bana göre.Belki de bu yüzden örtüştürdüm.Ona arabeskçi demiyorum zaten öyle dersem yanlış bir söylem olur;Aşkla ilgili şarkı yapan herkes arabeskçi olur o zaman benim gözümde ;)

yener demiş ki:
herseyden önce müzik bilgisi ve kültürü gerçekten üst düzeyde.bu yüzden nevin müzik yelpazesi çok genis.

sözlerine katılıyorum.ama bilmiyorum farkettin mi ilk albümün yerini dolduramadı 2.si.gerçi çok sevdiğim parçalar var 2. albümde ama ne bileyim ilk albümün yeri apayrı benim için.

karakedi85 demiş ki:
yener demiş ki:
herseyden önce müzik bilgisi ve kültürü gerçekten üst düzeyde.bu yüzden nevin müzik yelpazesi çok genis.

sözlerine katılıyorum.ama bilmiyorum farkettin mi ilk albümün yerini dolduramadı 2.si.gerçi çok sevdiğim parçalar var 2. albümde ama ne bileyim ilk albümün yeri apayrı benim için.

ilk albüm oldukça hoş,ikinci albümde her anlamda geliştirmiş kendini nevzat.sözler,müzik ve yorum bu albümde daha oturmuş.

Geri