Nev

nev ikinci klibini benmişim adlı parçasına çekti.önümüzdeki günlerde klip tv de yer alıcaktır...ayrıca 01ekim 2005 te ankara migros sanatolia sahnesinde,02 izmitte konserleri var..

Bugün Zor şarkısını dinledim. Gerçekten harika bir şarkı ya! Klibi de çok güzel olmuş. Hatta hiçbir çabam olmadan ezberlediğimi fark ettim şarkıyı. Demek ki dinlemişim sürekli, hatırlamıyorum ama :)

Seside, besteleride, kendide süper. Kolay kolay bu kadar mütevazı bi adam bulunmaz. Bi yandanda çok güzel bi dinleyici kitlesi olduğuna inanıyorum. inanıyorum ki hep böyle gider...

anti-rap demiş ki:
adam iyi yapıyor işini bence dem şarkısı güzel gerçi o arabesk gibi diyebilirsiniz ama bana sözleri güzel geldi

Kavramları ve müzik türlerini iyice anlayıp,benimsedikten sonra yorum yapılmasının daha doğru olduğunu düşünüyorum.Nevzat'ın 'dem' parçasının arabesk müziğe benzetmek nasıl bir mantıktır.

şu klibi bir ben izleyemedim galiba samsunda olsa izlerdim ama sivasta olduğum için izleyemiyorum üni yani ama bir gün gelecek bende izleyeceğim biraz geç olsada :( nasıl bişey bari bahsedin :LOL: 8O :twisted:

tutankamun demiş ki:
şu klibi bir ben izleyemedim galiba samsunda olsa izlerdim ama sivasta olduğum için izleyemiyorum üni yani ama bir gün gelecek bende izleyeceğim biraz geç olsada :( nasıl bişey bari bahsedin :LOL: 8O :twisted:

televizyonlarda bu ara çok sık dönüyor,özelliklede kral tvde.

Geri